Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesti a pichanie hlavy

orchidea79
13. mar 2014

Mamičky som dosť nervózna, mám 16 mesačné dieťa.. stále kojím. Som nervózna, vyčerpaná. Všetko ma stresuje, aj hľuk okolo mňa... dnes to už vyvrcholilo až moc.... ráno keď som sa zobudila, tak som sa úplne vynerváčila, cítila som ako mi stúpa do hlavy adrenalín.. či čo to bolo. ja neviem ☹ ale silný tlak som cítila, ale veľmi silný. akokeby som chcela mozog vytlačiť z hlavy. je mi do plaču celý deň, a na pravej strane cítim pichanie do hlavy, keď sa dotknem tým miestam, tak cítim tupú bolesť ☹ ja neviem čo to je.. ale som nervózna veľmi, netrpezľivá, je mi na vracanie.. mám 15 ročnú dcéru, papuľuje, odvráva.. neznesiem tieto stavy. z mužom som sa dnes pohádala, všetko mi vadí aj na ňom, vo všetkom vidím zle. trasiem sa od nervov, a mám pocit, že som ako slúžka doma... ☹ už nevládzem... nakoľko kojím, tak sem tam berem len Sedatif PC homeopatiká na stres... mamičky čo spraviť?

lily14
13. mar 2014

Hlavne klud lebo stratíš mliecko....

jamelia
13. mar 2014

mozno treba na chvilu zmenit prostredie - vypadnut z domu, urobit si chvilku pre seba - prevetrat hlavu. Nic nie je take zle ako sa zda 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli