Bolesti klbov po pôrode, nemožnosť chodiť

bibap
1. júl 2011

Ahojte maminky, potrebovala by som pomoc, po porode neviem stupnut na obe nohy. Kosticky z vonkajsej strany chodidla neuveritelne bolia, je to lepsie, az ked to rozchodim. Tiez ked vstanem tak strasne boli chrbtica, tiez ju musim najskor rozhybat. Takto fungujem uz 5 mesiacov, ale bojim sa, lebo neviem co to moze byt. Vzniklo to presne po porode...mali ste niekto nieco take? Za akym lekarom by som mala ist?
dakujem za pomoc

anjelicek26
1. júl 2011

Rodila si s EPI? Ak ano, to by to vysvetlovalo...

katy1979
1. júl 2011

@bibap to takto drzis 5 mesiacov? sup sup k lekarovi. chod k vseobecnemu on ta uz posle kam treba. A ak si mala epidural tak to je tiez moznost tvojich problemov

bibap
autor
1. júl 2011

@anjelicek26 hej mala som epi a nakoniec cisarskym.. myslis, ze to je z epi?

@katy1979 ako to moze s epi suvisiet?
dakujem za radu kocky

anjelicek26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibap
autor
1. júl 2011

@anjelicek26 no vtedy som bola nejak ohurena z porodu, cela ubolena, akosi mi to neprislo... uvedomila som si to pocas sestonedelia doma a myslela si, ze to prejde.. ale neuticha to, tak neviem co to je

anjelicek26
1. júl 2011

@bibap - nasledky zle pichnutej epi su bolesti koncatin, chrbtice, silne a mierne bolesti hlavy, migreny... trva to cele mesiace, pokial sa po porode neurobi krvna zatka. Tusim to suvisi zo zmenou tlaku v kanaliku, kde lezi miecha. Ale nie som si ista, nam to hovorili pri pouceni o EPI, ze sa mame ozvat, keby mame taketo priznaky, ale epi som nemala nakoniec pri ani jednom porode...

katy1979
1. júl 2011

@bibap http://najmama.aktuality.sk/clanok/224724/epidu...
neviem najst cely ten zoznam mozných rizik. v nemocnici si to podpisovala bol to zoznam rizik na celu A4.
mne tiez teta vynadala ze preco som si to preboha dala pichnut ale ja nemam ziadne problemy

nice202
1. júl 2011

prosim ta, navstiv lekara, nech ta posle na vysetrenia. treba to odstranit, aby sa to nezacalo zhorsovat.