Bolesti na dolnej sánke popri rastu zubu múdrosti

lussynka2106
8. máj 2017

Ahojte potrebovala by som poradit. Zacal mi rast zub mudrosti uz tyzden mam bolesti,na dolnej sanke v pravo mam uz aj kopcek. S tymito problemami ma boli aj ucho a v krku. Prosim nematr daky domaci recept proti bolesti? Dakujem za rady

sissy27
8. máj 2017

@lussynka2106 aké domáce recepty očakávaš? Že ti to niekto vytrhne doma v kuchyni? 🙄
Dnes si daj niečo od bolesti, brufen, paralen alebo čokoľvek, čo máš doma a zajtra ráno choď k zubárovi, nech spraví rtg a zhodnotí, či to zvládne vytiahnuť sám alebo ťa pošle na stomatochirurgiu.

salvia450
8. máj 2017

@lussynka2106 zajtra k zubarovi , ked sa bude dať nareze ti dasno, tým uvolni cestu zubu, ak ma spravny smer a moze tam ostať

huhusestra
8. máj 2017

Iha nezávidím a čudujem sa že tak dlho vydrzis. Ozaj ísť čím skôr zubarke ja som mala taký problem tiež a po troch dňoch som išla vložila mi tam nejakú drenaz alebo čo to bolo a bolesti aj opuch prešiel za deň.

lussynka2106
autor
8. máj 2017

No to je horsie ze som objednana k zu arke ale najblizsi volny termin mi dala az o mesiac a ine ma vziat nechcu. Aj ked som si pytala plateny termin

diana20
8. máj 2017

@lussynka2106 daj si k

diana20
8. máj 2017

@lussynka2106 prepáč, blbne mi telefón.. daj si klinček normálne celý na to dasno trochu zakusni a chvíľu to tam drz, malo by to znecitliviet trochu..

lussynka2106
autor
8. máj 2017

Skusim dakujem priatel mi priniesol aj propolis domaci ale ten to len na chvilku znecitlivy

salvia450
8. máj 2017

@lussynka2106 chod na pohotovosť

salvia450
8. máj 2017

@lussynka2106 ja pracujem v zub. Ambulancii, a ked k nam pride pacient s bolestou tak ho berieme prednostne pred objednanymi pacientmi. To co mas za zubarku, prosim ta ?

lilyianka
8. máj 2017

@lussynka2106 ak prides rano,vezme ta ako bolestivy pripad...tak to zubari maju...rano bolestive,objednani pacienti a medzitym ked ma cas ostatni co cakaju....nepozeraj na to,ze ta objednala o mesiac...ak ta to boli,treba to riesit hned

lussynka2106
autor
8. máj 2017

No moja zubarka je hrozna mam rozvrtane 2 zuby a nedokoncene a este ich nechce dokoncit len pyta peniaze. Nevie robit zuby mojmu priatelovy kvoli jej nekvalitnej praci vypadola uz 4 krat korunka.

evittam
8. máj 2017

@lussynka2106 Len zo zaujimavosti-preco chodíte k takej zubarke a este jej aj platite....😖

lussynka2106
autor
8. máj 2017

Prvy krat som tam bola hned po skole lebo ma ako jedina chcela prijat ale az neskor sme aj s priatelom zistili co je zac. Teraz hladame daku zubarku dobru ale zatial marne

salvia450
9. máj 2017

@lussynka2106 no ako ? bola si niekde s tým zubom ?

lussynka2106
autor
10. máj 2017

Ahoj zajtra idem k zubarke ale bolesti uz ustupuju ale radsej nech sa mi pozrie na to a dakujem za opytanie