Bolesti spojené s krčnou chrbticou

modraorchidea
3. okt 2015

Ahojte...už dlhšie mám problémy s krčnou chrbticou...bola som na rontgene...mám nejaké výrastky a záver lekára: cervikálny syndróm....bola som na rehabilitácii, brala lieky...nepomohli... krúti sa mi v hlave, mávam závraty, je mi na zvracanie, bolí má rameno a niekedy mám pocit, že ruku nezodvihnem a teraz
v poslednej dobe mám divné problémy a neviem či to súvisí s tou krčnou, alebo s cystami v krku. Piští mi v uchu, bolí ma ľavá sanka, na jazyku na ľavej strane mám taký divný pocit, ako by mi tŕpol, bolia ma aj kľúčne kosti občas, tlak v hlave a mám pocit akoby som niekedy ani nevládala prežúvať...bolia ma aj zuby všetky naraz, niekdy mám pocit akoby by mi celý krk zovreli do zveráka......ja už neviem a lekárovi zase ísť nechcem...pred dvoma mesiacmi som bola na preventívke a tam som mala všetko ok. Má niekto také problémy, alebo skúsenosti ? ďakujem

miriamka
14. júl 2018

@lajlilinka presne toto ma dnes napadlo...ze cervikokranialny syndrom ktory prave akutny mam je horsi nez porody😔

janka7072
21. okt 2018

@modraorchidea dobry vecer. Ako ste dopadli? Mam aj ja take priznaky, a idem na oper. Do N. ZAMKOV V utorok. 23.10.2018

modraorchidea
autor
21. okt 2018

@janka7072 zdravím...ten príspevok je tri roky starý, ale posledný mesiac s tým bojujem zasa a je to hrozne.... Držím palce nech už máte po tom

modraorchidea
autor
5. nov 2018

@miriamka ahoj, už si ôk?

miriamka
9. nov 2018

@modraorchidea kdezeee...ale zavraty nakoniec sposobovala strava

katarina.banska
13. feb 2019

@moonglow ahoj. Tiez mam problém s krcnou chrbtickou tak citam komu co pomohlo.... Ja som zo zv tak ma zaujal tvoj príspevok. O koho sa jedna prosim ta

moonglow
14. feb 2019

@katarina.banska Dr. Ašot Karapetian

tilinka26
14. feb 2019

@modraorchidea – pokiaľ ti nepomohol ani lekár, tak ti z vlastnej skúsenosti navrhujem skúsiť pijavicu lekársku. V MT je chlapík, čo sa týmto zaoberá. Ja som bola som u neho raz a teraz chodím pravidelne 2x do roka. Mne sa výrazne zlepšil stav, bolesti ustúpili a pomohlo to aj na iné veci. Kmoška bola s migrénami. Skús ich kontaktovať, však za to, že ťa prestane bolieť hlava a chrbát by si určite dala všetko! Ja som si to už „odbolela“ 😊 www.pijavicelekarske.sk

hana32
4. nov 2022

@moonglow Dobry den, prosim Vas mohli by ste mi poslat kontakt na toho neurologa vo Zvolene?
Dakujem!

hana32
4. nov 2022

@miriamka A ako ste na to prosim prisli?

blableblu
18. júl 2023

@modraorchidea dobry den velmi stara tema ale ako ste dopadli ako sa mate teraz