Bolesti v podbrušku a v krížoch

adelaaa7
7. sep 2014

ahojte baby..mam na vas jednu otazku..neviem ci ste to uz niektora mala ale stava s ami ze pri styku pocitujem pichanie v podbrusku..doteraz sa to dalo vydrzat ale posledne dva tyzden sa mi vyskytuje pri styku aj krv ( mimo menstruacie)..trva to tak dva dni prejde to a pri dalsom styku zase to iste,leze uz to je silnejsie ,dlhsie a sprevadza to aj neznesitelna bolest v krizoch a koncatinach a rezanie a caste mocenie...pocas dvoch tyzdnoch som vyuivla dvoje antibiotika na zapal mechura ale neprestalo to...teraz mam krvacanie uz treti den a bolesti neskutocne...chcem ist k lekarovi len neviem ci ma moze cez krvacanie vysetrit...nemali ste nic podobne?..dakujem za odpovede

katarinamarkova
7. sep 2014

@adelaaa7 kludne nejaky zapal, ked si uzivala aj antibiotika na mechur....ale mozes to mat kludne aj prave z tych antibiotik, tie narobia riadnu sarapatu s prirodzenym prostredim - doktor ti po prehliadke povie 🙂
nechapem preco by ta nemal vysetrit.
tehotenstvo si vylucila?

adelaaa7
autor
7. sep 2014

tehotenstvo som vylucila pre zatial... myslela som akoze ci ma vysetri pocas krvacania..ci nieje zbytocne tam ist hoci su aj bolesti..dat si nejake analgetika a ist az ked to skonci...neviem ci mi nieco pozrie pocas menstruacie