Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesti v podbrušku a v krížoch

luluka
22. jún 2021

Ahojte. Už 2 roky ma trápia bolesti v krížoch, hlavne ráno a po vycikaní ma začne neskutočne bolieť brucho. Okrem toho mám svrbenie a štípanie v intímnej oblasti, hlavne v okolí močovej trubice. Okrem toho sa mi tam spravila hrčka, nie je to žiaden zarastený chlpok - lekarka mi povedala že je to nejaky adenom - asi z častych zapalov. Vyzera to trochu ako pluzgier ale vo vnutri je malicka hrcka. Bolesti už mám v poslednej dobe aj po bokoch brucha, pod rebrami. Samozrejme beham s tym po lekaroch, ale zatial nikto nevie co to je. Teraz mam nove vysledky z moču - vysoké erytrocyty a enterococcus feacalis. Nemáte niekto skúsenosti s niečim podobným? Zajtra mám ísť na urológiu, ale sono obličiek a mechúra som mala ok. Žijem na liekoch, samozrejme beriem aj kadejaké doplnky stravy, probiotiká, robím si výplachy cloginom a pod. Bola mi zistená aj velmi nizka imunita dostala som akurat dnes imunor. Už som zúfalá, nezvládam takto žiť. 😔

luluka
autor
22. jún 2021

A zabudla som napísať, že mi u gynekologa boli zistene ureaplasmy, liečili sme sa s priatelom dalacin 10 dni a neskor doxyhexal 20 dni... teraz beriem zase atb nolicin. Tento rok uz druhy krat... na zapal mocovych ciest. Co sa tyka krvi, tam mam vsetko ok. Aj krvny obraz aj crp v poriadku.

dena138
22. jún 2021

@luluka ahoj, dovolím si reagovať s tým že som ti poslala pozvánku do súkromnej skupiny GW.. Toho čo ta trápi je viacej... Odporúčam rozhovor s Jankou, ktorá ti to krasne v skupine vysvetli... Ja sama som mala gynekologické problémy, ureaplazmu a zápaly v tele. Nasla som cestu a spôsob uzdravenia 🙏, príroda ju ponúka... Vieme poradiť