Bolestivá menštruácia

maribell
7. okt 2013

ahojte som rok a dva mesiace po porode a mentruaciu mam od 7meho mesaica po porode ...problem je v tom ze odkedy mavam menstruaciu mavam ju velmi silnu a bolestivu zakazdym len druhy den ...nieje to taka typicka krcovita bolest v podbrusku ale taka vnutorna bolest vaginy ... citim cele vnutro a nemozem nosit ani tampony... raz som si ho dala a skoro som odpadla od bolesti ... je to taka zvlastna bolest aku som citila v nemocnici po porode neviem ci ju poznate ale nemozem ani dlho stat na mieste pretoze cim dlhsie stojim tym viac to boli .. ako keby sa moc prekrvuje ..citim v nej taky tlak a neprijemnu bolest ... ustupi to niekedy?..budem vobec moct este nosit tampony? ci uz do konca zivota budem odkazana na vlozky ktore su mi take neprijemne? ... ☹

daniela1978
7. okt 2013

@maribell ja som 10 rokov po pôrode a cítim to stále. Ja som dosť pozašívaná a pripisujem to tomu, že ma vnútri bolia tie jazvy, keď je to viac prekrvené pri menštruácii. je to taká bolesť vo vnútri, ako keby mi to niekto kmásal.......

lolonka
7. okt 2013

aj mňa to bolí od prvého pôrodu, vtedy som bola zašívaná až po konečník........odvtedy asi prvé tri dni menštruácie ma to dosť bolí....tiež neustojím na jednom mieste... ☹

cerez
7. okt 2013

@maribell Aj ja to tak mám. Presne ako si to opísala. Taký tlak v pošve. Ja som urobila teraz experiment. Niekde som sa tu dočítala, že si urobiť dvojitú dávku sáčku alchemilky do jednej šálky. Tak som si to urobila v deň keď som mala bolesti. Ako náhle som začala mať bolesť, hneď som si ich urobila. Ten deň som vôbec nemala algifen. Takže to funguje. Ináč, silnú mám tiež.

steffi50
3. aug 2016

Zdravím Vás, baby máte niektorá problémy s bolestivým mendzesom. Ja som bola vo februári vyberať polyp na maternici, dovtedy som mala stále silný y bolestivý mendzes. Teraz sa mi pri mendzese objavili aj žalúdočné problémy , a to také, že musím dietovať dva až tri dni, môžem len sucháre a čaj, prípadne polievka. Máte niektorá podobné problémy a ako to riešite ?

jahodka11
3. aug 2016

@steffi50 pozor na endometriozu, isla by som urcite k dr na testy,....!