Bolestivé prsia. Mám zápal?

nasta197
3. mar 2014

ahojte bolí ma pravý prsník kojím plne 6,5 mes. horúčky nemám je to taká bolest ako by som mala naliate tvrdé plné prsia .. tlačí ma to ale malý s neho v noci aj dnes cez den pil tak plný nieje ani tvrdý len jet o taká blesť poradte mi čo stým? nejaké obklady? alebo co?

saska.t
3. mar 2014

kapustny list do podprsenky,tosku rozmolit v ruke,vytiahne zapal ak nejaky mas,ak to neprejde tak k Dr. treba opakovat aspon 3x denne a na celu noc...

cerez
3. mar 2014

Moja svokra malá po pôrode zápal a jej zas poradili slivkový lekvárom riadne natrieť a zabaliť do látkovej plienky. Pomohlo.

jaris84
3. mar 2014

ja som si prešla zápalom 3x - Príznaky sú presne ako pri chrípke: vysoké horúčky, zimnica, slabosť, malátnosť a navyše bolesť prsníka a pri poslednom som sa vystála aj pri záchodovej myse, tak mi bolo zle.Mne stále po teplej sprche miesto na prsníku, kde bol zápal sčervenelo. Kapustný list, víno atd. ... toto mi vôbec nepomáhalo, až antibiotiká. Ale v pohode som mohla s nimi aj kojiť. Len ma prekvapuje, že zápal pri 6,5mes. dieťati...podľa mňa také bábo, už toho dosť vypije na to aby sa ti vytvoril zápal. Nemohlo sa stať, že si opäť tehotná? Vtedy môžeš pociťovať bolesti v prsníku 😉