Boletivá ovulácia

majkamajkasasa
16. máj 2015

ahojte ,chcem sa spýtať čo s bolestivou ovuláciou,,vždy som vedela kedy ovulujem bruško citlivé aj vaječníky bolavé..ale posledný rok je to neskutočné chytia ma také bolesti normálne ich môžem prirovnať pôrodným,ledva sa doplazím k lekárničke a dám si od bolesti liek a predýchavam to
Neviem či to môžem pripísať veku že teraz je tá ovulka táká,,zdravotne som v poriadku pravidelne preventívka,sono zatiaľ žiadne cisty..
Som zúfalá s toho normálne sa desím ked sa blížia plodné dni Máte s tým skúsenosť prosím

bocianka123
16. máj 2015

ahoj, ja mám odbobný problém, po prvom pôrode to začalo... nie hned, ale po nejakom čase. prestali menštruačné bolesti a nastúpili ovulačné.. ale tak tie trvajú iba krátko... ale dosť intenzívne. ja to vždy iba "predýchavam" ... neviem, či to súvisí s vekom. Ja si nemôžem dávať lieky od bolesti (teda nie ibalgin a obdobné), tak to vždy nejako vydržím.

majkamajkasasa
autor
16. máj 2015

@bocianka123 fúúha to je sila ani mne to netrvá dlho v podstate ked si dám ibalgin je dobre ale vždy ma to tak silno zasiahne a to je moment pichne ma tam ako keby nôž mi niekto vrazí a potom normálne kým zaberie liek sa škriabem po stene Už sa mi to stalo aj v práci ani som sa nemohla pohnúť zo stoličky a dnes ráno o 04:00 som sa na to zobudila
Nie som žiadna cintlavka ale toto je už moc :(

marianka0101
16. máj 2015

Mne to zacala teraz po druhom porode a je to hrozne, bolesti mam niekolko dni a okrembrucha ma bolia aj krize, auguste som bola na kontrole a vsetko bolo ok, no chystam sa tam znovu, neda sa to vydrzat. V den ovulacie to je ozaj ako porodne bolesti ☹

bocianka123
16. máj 2015

A brucho mam jak balon vtedy... Nafuknute jak v 5.mesiaci .. asi vek aj hormony... Ja mam po 40-ke. Ale zacalo mi to po 30-ke. A po dalsom porode citim viac. Ale uz to tych par rokov nejako vydrzim. 😅
@marianka0101
@majkamajkasasa

mamulka211
16. máj 2015

Aj ja to mam od kedy mi zalozili Danu, po tretom porode. Hoci ju mam davno uz vybratu, ovulacne bolesti mi ostali a tiez sa pravidelne plazim k lekarnicke. Mne az do konecnika ta bodava bolest vystreluje, to sa nemozem ani pohnut. V poslednej dobe mam bolesti od skoncenia menzesu az do plodnych dni.Vyvrcholi to vzdy ovulaciou. Vtedy je to na nevydrzanie.

dadulka256
19. máj 2015

skús sa poradiť s gynekologom na stránkle www.poradnagynekologa.sk

majkamajkasasa
autor
19. máj 2015

@dadulka256 dakujem už som napísala 🙂