Používame cookies. Viac informácií tu. OK
bibi24
12. jún 2012

Ahoj, ano bola som, co ta zaujima?

ada83
autor
14. jún 2012

@bibi24 ze ako to tam prebieha a kolko sa doplaca

bibi24
14. jún 2012

@ada83 Doplatok si uz presne nepamatam, nakolko som bola pred 2 rokmi. Ale ja mam VsZP a tusim to bolo okolo 100 €?? neviem presne. cennik ti daju na recepcii, pripadne si tam zavolaj.
rano o 7:30 som prisla, na rad som sa dostala okolo 9:30 - 10:00, na sale som bola asi 3/4 hodinu, ale to je individualne, podla toho co ti robia. tu netreba klystir, ani nic specialne pred zakrokom (presne pokyny dostanes).
po zakroku som musela min. 2 hodiny lezat, potom som musela vstat a ist na wc, okolo 15tej som isla domov.
nemala som cievku, ani dren, akurat mi merali tlak po operacii.
narkoza je v pohode, neviem ci si uz bola, je niekolkokrat a je to ta najprijemnejsia cast.
boliet ma to bolelo dost, hlavne v ten prvy a druhy den, potom sa to zlepsovalo. ale kazdy to znasa inac.
keby si este nieco chcela vediet, napis.

ada83
autor
14. jún 2012

@bibi24 ja som este na nicom takom nebola tak sa bojim aj ja mam vseobecnu. tak tam skusim zavolať že kolko sa presne doplaca to mi povedala dr. že den pre tým sa mi ozve sestricka a povie čo dalej. My sme sa dohodli že pojdem 12.7. dnes som bola na krvi a vo stvrtk idem k internej a mam dostat 25 menzes tak povedala že az po menzese a dufam že ma bude operovať moja doktorka ja chodim k DR.lattakovej

bibi24
14. jún 2012

@ada83 a kvoli comu ides na laparku?
pravdepodobne to bude robit tvoja Dr., cize Lattakova. Neboj sa, ja som bola pred 2 tyzdnami na dalsej, tentoraz v brne. tie bolesti nie su prijemne, ale da sa to zvladnut. hlavne sa to kazdym dnom po rychlo zlepsuje 🙂

ada83
autor
14. jún 2012

@bibi24 povedala že sa chce pozrieť do bruška čo tam je 🙂. bola som 2X na IUI a nič. a ze podla laparoskopie sa dohodneme na dalsom postupe že ci potom skusime este 1 IUI alebo už potom IVF 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli