Bolieva ma spánok

bsodbue
4. máj 2020

Ahojte mam taký problém že ma hrozne bolieva spánok cele sa to začalo asi pred rokom keď ma začali polievať zuby a od nich hlava konkrétne spánok ...nevedela som bolesť identifikovať a dlho sa nevedelo v ktorom zuby je problém lebo všetky som mala zaplombovane a na prehliadky chodím pravidelne ...urobila sa mi teda snímka zubov röntgen a po tom čo mi asi 3 krát prerábali iný zub lebo si mysleli že chyba je v ňom mi oznámili že ide o zuby múdrosti ktoré rastu a preto ma to boli dolná sedmička neumožnila osmičke rast ale cítila som že ma bolieva aj horná časť kde osmička mala doat priestoru vyhýbala som sa trhaniu ale bolesť už bola neznesiteľná a tak zhruba pred 3 týždňami mi museli hornú ôsmicku vybrať bolesti prestali len z časti nie sú také casté a až tak intenzívne ale stále pretrvávajúce a naozaj nepríjemné každý deň som na liekoch spánok ma boli konkrétne pichá ma v ňom a cítim že sa mi prerezava aj ten dolný zub múdrosti no nemyslím že bolesti spánku mam od toho pretože keď cítim dolný väčšinou ma boli dolná časť v skratke môj spánok je citlivý mierne opuchnutý a aj letmý dotyk je veľmi nepríjemný navyše ma tam akokeby páli pokožka a bolieva ma aj ucho na tej strane bolesti sú niekedy naozaj neznesiteľné keďže sa to ťahá už dlho tak sa naozaj aj trošku bojím pretože ma okrem spánku už bolieva respektíve pichá hocikde na hlave na pravej strane kde mam tieto bolesti vzadu vpredu a aj zuby na pravej strane mam veľmi citlivé všetky úplne ma v nich zaboli keď niečo pijem a vôbec na tej strane ani nejem lebo nemôžem najsilnejšie je že aj na ľavej strane mi rástli zuby rovnako a s typu žiadny problém nemám chcem sa opýtať či niekto si prešiel niečím podobným a čo mam robiť keď mi ani výber zuba nepomohol ...dakujem

janetinka27
4. máj 2020

@bsodbue neviem ci ten spanok ma suvislist so zubom,ale ja mam problem s dolnou sedmickou, kvoli korone mi ju zubarka nemoze dorobit,vytrhnut si ju nechcem dat.ked ma to rozboli,boli ma ucho aj spanok,niekedy aj horne zuby bolia z toho. je to tiez dolny zub.pali ma aj lice zvonka.asi su tie nervy tak poprepletane,ze boli cela strana.
ale zasa spanok som nemala opuchnuty,len boli.

bsodbue
autor
4. máj 2020

@janetinka27 takže máš problémy z dolnom a aj teba spánok bolieva? Ja som z toho už naozaj zúfalá myslela som že to ID rod horného a ukazuje sa že mi ho vlastne vytrhli zbytočné tak sa bojím aby mi nevybrali aj spodný zbytocne