Brnenie v konečníku

matima100
29. apr 2012

Už niekolko dni pocitujem brnenie v konecniku,trva to par sekund,ale opakuje sa to niekolko krat za den.....je to dost neprijemne....viete niekto co to moze byt?? ☹

latvia
29. apr 2012

@matima100 nemas hemoroidy?okrem brnenia aj nejake bolesti alebo cokolvek ine?

matima100
autor
29. apr 2012

nemam ani problemy s konecnikom,ani so stolicou.....ani bolesti.... 😕 len to neustale sa opakujuce brnenie...

strapco13
29. apr 2012

@matima100 hemeroidy /zlta zila/, parazity, prasklina v konecniku, zmena bakterialnej flory v konecniku
kedy a ako to zacalo? ine tazkosti..celkove nielen co sa tyka konecnika
mala si na to uz nejake vysetrenie?

matima100
autor
29. apr 2012

zacalo to pred 4 dnami......a cakam ze to konecne uz aj prestane....ziadne ine tazkosti okrem toho brnenia nemam...

anna468
21. nov 2013

Dobrý den.
Mám podobný problém. Zaujímalo by ma, či Vám to už prešlo. Alebo ak má niekto podobný problém, nech mi poradí, čo s tým. Díky

lubikan
21. nov 2013

mne to pripomina nieco ako tie tiky na oku...ked vam cuka viecko,ale to neni vidiet...

02081990
11. jan 2015

Dobrý den aj ja mam presne tento problem. Neviem co to je v zivote som to nemala.ani nemám iné zdravotne problémy.zo začiatku som to brnenie mala len pri vykonávaní potreby a teraz uz častejšie za den len tak z ničoho nic...

alexia11
11. jan 2015

Kocky, to budu len tiky, rovnako ako ked vam brni v oku, resp.trha vieckom. Nic to nie je, ono sa to moze objavit kdekolvek.

petraaksrovaj
26. nov 2023

Môžem sa spýtať ako ste vyriešila problém s brnenim v konečníku ?