Bujnenie ďasna. Nemali ste s tým niekto problém?

silvestrova
10. máj 2007

nemali ste s tym problem?

svetluska.p
10. máj 2007

skus zubara.

escada17
15. máj 2007

co to je - bujnenie dasna??

janinah
16. máj 2007

ahoj, mala som to pri každom tehotenstve, vyrezujú to na stomatochirurgii,po pôrode sa už neobjaví, čo presnejšie chceš vedieť?

escada17
16. máj 2007

janinah, juj, to nie je ako afta? Niezeby som vedela rozdiel. ja som pri prvej dcerke nic take nemala, toto tehu sa mi to stalo najprv na pravej strane ( lici ), teraz na lavom...straaaasne to boli, nemozem poriadne jest, suslem a zuby zacvaknut...no to stale kusok lica akoby, akoby sami natrhlo a rastlo nieco...ja to volam afta ... 😕 tak mi kamoska povedala, ale moze to byt aj totoo..

janinah
16. máj 2007

escada, aj ja si myslím,že máš afty, keď je to na sliznici v ústach zvnútra na líci, lan silvestrova sa pýta na bujnenie Ďasna, to je hneď pri zube a je to v tehotenstve také niečo,že tam na ďasne rastie dalšie tkanivo a zväčšuje sa,treba chir. zákrok, inak to samo nezmizne.

escada17
16. máj 2007

ahaaa, dakujem janinah...ja by som to ale musela vidiet asi na obrazku, ze co je co, bay som vedela, co ja mam..a z coho, ma zaujima, nikdy som nic take nemala 😢

zuzana76
7. jún 2007

ahojte, ja mam nieco podobne, za prednym hornym zubom sa mi zvacsilo dasno, je cele napuchnute ale neboli to, je to to bujnenie dasna a budu mi to vyrezavat este pocas tehotenstva? a boli ten zakrok? mozu mi to umrtvit , ked som tehotna?