Búšenie srdca

leameleg
18. sep 2021

Ahojte tých tém je tu veľa ale skúsim možno niekto odpíše. Bambulky už asi 3 deň sa mi vracia búšenie srdca či som v kľude alebo pohybybe. Vracia sa mi to viac krát denne. A dosť ma bolí aj chrbát ale mam dosť náročnu prácu tak som rozmýšľala či to nebude mať súviš z týmto.Okrem toho nemám poklopať klop klop nič iné.... len mi potom ako toto začne mám obavy či je všetko ok. Čo sa týka tlaku ten mám vždy nízky. Čo sa týka odberov mám všetko v poriadku teda min.mesiac bolo všetko na 1čku. Volala som obvodnej či mi nespraví ekg no nedovolala som sa jej. A teda je ešte jedna možnosť že zájdem na pohotovosť a tam mi spravia Ekg ale tak keď vtedy bude srdce ok tak neviem či by zistili niečo.

bucko555
18. sep 2021

Tetania ....robili či nemáte? Presne toto mám aj ja

leameleg
autor
18. sep 2021

@bucko555 ach bola som raz na neurologii ale tam to ani neriešil... čo vám poviem :( a aj vám sa to počas dňa takto opakuje ??? Je to nenormálne nepríjemne už :(

bucko555
18. sep 2021

@leameleg ani každú chvíľu a aj keď som v kľude....v poslednú dobu sa na to už v noci aj budím nevládzem nič celá som s toho taká nijaká....a ešte do toho mám aj problémy zo srdcom tak neviem keď sa mi to deje či za to môže srdce či tetania

leameleg
autor
18. sep 2021

@bucko555 a aký problém zo srdcom mate ? Tak vraj tetánia spôsobuje veľa ťažkostí. Ja rozmýšľam že či si nenasadím nejake vitamíny alebo magne b6 neviem...

bucko555
18. sep 2021

@leameleg šelest a s chlopnou problémy ak dačo robím ťažšie hneď sa zadycham ....brala som aj magnezko a bolo mi ešte horšie tlak mi znižovalo mala som zavrate

leameleg
autor
18. sep 2021

@bucko555 ach boze :( a to bušenie sa ti ako casto objavuje ?

bucko555
18. sep 2021

@leameleg dnes od rana mám stále búšenie s prestávkami a tlak na hrudi ale momentálne som ak v strese

hradnapani
18. sep 2021

@leameleg skusila si si nasadit kvalitnejsie magnezium? (z volne dostupnych Magnerot napriklad) pomaha na busenie srdca. U mna je to aj prejavom tetanie, magnezium mi dost pomaha. a k magneziu mozes este pridat Bkomplex (bud Jamieson co sa uziva 2krat do tyzdna alebo Milgammu, ale mne sa lepsie osvedcil Jamieson)

leameleg
autor
18. sep 2021

@hradnapani neskúšala som popravde ale asi vyskúšam. Ale dnes ma aj oči bolia neviem či taký tlak je von alebo čo... ale ja mam aj lordózu chrbtice takže veľa môže byť súvis aj z týmto....

hradnapani
18. sep 2021

@leameleg ano , moze byt aj chrbtica, ja som mala pri tom aj problem s krcnou. Oci ma tiez v tom case trapili, neboleli, ale akoby som zle videla. To magnezko skus, ale nepomoze hned prvy den, musis byt s nim trpezliva

leameleg
autor
18. sep 2021

@hradnapani jasne nečakám zázrak hneď prvý deň .. a začala si aj nejaké cviky cvičiť alebo nue ?

hradnapani
18. sep 2021

@leameleg hlavne som si kupila ortopedicky vankus kvoli tomu krku a nahovaram si, ze pomohol :D ale necvicim, hoci by mi to asi padlo dobre

stanulienkat
18. sep 2021

@leameleg busenie srdca je bezne pri strese,nervozite, zaseknutej krcnej a hrudnej chrbtice. Velmi male percento je ozaj srdcoveho povodu. Nizky tlak je aky? Pod 90 a spodny pod 60?

leameleg
autor
19. sep 2021

@hradnapani ja keď ti poviem kolľko krát som si povedala že začnem a vóbec

leameleg
autor
19. sep 2021

@stanulienkat ja mam tlak 90/60 90/50.. niekedy 120/80 a pulz stale ok. Nemerám ho často iba keď sa cítim pod psa

stanulienkat
19. sep 2021

@leameleg 90/60 je trochu nizsi,ale nie nizky. Bezny tlak u mladsich ludi. Aj ja taky mam a mlada velmi nie som. Vyselektovat stresy a nervozitu pri buseni. Resp pozri si tu chrbticu.

leameleg
autor
19. sep 2021

@stanulienkat určite ja musím aj rehabilitácie začat lebo mam brutálnu lordózu