Candida Albicans

viera15
5. jan 2014

Poradte niekto ako sa zbaviť Candida Albicans v ustach lebo na internete je toho strašne veľa a neviem čo si mám vybrať..ak ma niekto taký problém ako ja alebo ho prekonal alebo sa lieči dajte vedieť čo zaberá čo pomôže ..dakujem za všetky rady.....

luciaone
29. dec 2018

@katka1981 ake injekcie si brala na tu imunitu? a v akom množstve a frekvencii? mne to zatial nepomohlo na tie kvasinky

katka1981
29. dec 2018

@luciaone, brala som Polyoxidonium 1,5 roka ale mala by som ich brat aj 3-4 roky, ale ja som si nezvykla na injekcie, pre mna to bol tazky stres. Nie su nejak extra bolestive, ale ja som posero. Najprv som ich brala kazdy druhy den, potom 3x do tyzdna, potom 2x do tyzdna, raz do tyzdna, raz za dva tyzdne, atd. podla chorobnosti. V Rusku sa predavaju aj v tabletkovej forme, keby zozeniem, tak si ich urcite kupim. Mne sa kvasinky po na kvasinky porode vratili, resp. s nastupom menstruacie (10 mes. po porode), ale pojedla som tabletky na kvasinky, teraz sa mi mozno tiez rysuju, lebo som pojedla za tony sladkosti, ale mam este tabletky, keby nutne potrebujem. Ale dakujem, ze si sa ozvala, idem riesit tie lieky z Ruska. Injekcie uz vazne nechcem, ale ja mam z injekcii strasny stres, mne ich pichal muz, mna neber ako smerodajnu.

katka1981
29. dec 2018

@luciaone, ty ich uz beries?

katka1981
29. dec 2018

tu som ich nasla aj v tabletkovej forme, ale idem zistit ci sa daju kupit a zaco http://www.sk.ladyland98.com/krasota-i-zdorove/...

luciaone
30. dec 2018

@katka1981 no ja som brala najprv tabletky imunor...ale moc nepomohlo pri imunite...potom injekcie raz za tyžden imudin....a tie trochu pomohli ale brala som ich len mesiac....potom 3 mesiace nič..a teraz dve injekcie čo mi vobec nepomohli ...len na kratku dobu aj tak som bola 2 krat chora...teraz...

luciaone
31. dec 2018

@katka1981 aj ja by som ich chcela kupiť..ak najdeš či sa daju kupiť daj mi vedieť...diky

katka1981
4. jan 2019

@luciaone, imunor je slaby. Ozyvaj sa mi prosim priebezne ohladom tych tabletiek.

luciaone
24. feb 2019

@katka1981 ahoj Katka, ozyvam sa na tie tabletky alebo injekcie na imunitu ...nemaš ešte nejake na predaj? dakujem

obonova7
11. máj 2020

prosím poradte my niekto čo zaberá na candidu mám ju v okoli úst červené fľaky

kumeryova
30. dec 2020

@kopka27 mohla by si mi napísať viac do spravy?

belusa
25. júl 2021

@mandy29 síce po 6 rokoch ale pomohli Vám? Vete mi poradiť prosím Vás?

belusa
25. júl 2021

@obonova7 prosím Vás čo Vám pomohlo?

obonova7
8. aug 2021

mne nič ja tiež prosím o pomoc

luciaone
8. aug 2021

@belusa ja beriem priebežne imunor alebo imodin na imunitu + dr mi predpísala antimokotika na mesiac...potom som svojvoľne brala antimokotika 3 týždňe z Nemecka a po nejakom čase to pomohlo...brala som aj prírodnu liečbu...skúsila som asi všetko ...plus som držala občas bezsacharidovu stravu...teraz už dlho nemám z výsledkov candidu a cítim sa fajn ...tak ju asi už nemám...

belusa
8. aug 2021

@luciaone ďakujem 😊

katullienka1
11. dec 2021

@luciaone dobrý deň, chcela by som sa spýtať aká doktorka vám predpísala lieky na mesiac? Obvodná? A v Nemecku sa dajú kúpiť antimykotika bez predpisu? Ďakujem

juryys
15. dec 2021

ahoj technik prosim ta ozvi sa mi na 0907742170-PROSIM TA

juryys
15. dec 2021

1technik OZVI SA MI PROSIM TA

luciaone
9. jan 2022

@katullienka1 áno obvodná . Áno v Nemecku sú niektoré bez predpisu

katullienka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katullienka1
11. jan 2022

Moja skúsenosť - dlhodobý v podstate bezsymptómovy gynekologicky zápal, trávenie na bode mrazu, občasný biely povlak. Neriešila som to. Po korone - zapálene ďasná, na orl v snímku napísaný hlienovity sekrét, zubár - paradentoza plus ťahanie osmičiek, osmičky mi ťahal druhý zubár, podľa neho paro nemám. Zuby zahojené. Občasná úzkosť, mierna forma depresie. Neriešim. Prvá vakcína proti covidu. Úzkosť stále bola. Dentálnu hygienička - máte nábeh na paro, ak si to budete čistiť bude to ok. Ja spokojná že všetko je ok. Druha dávka vakcíny. Depresia stúpala, ďasna stále zapálene, prišla mykoza na nechtoch, padanie vlasov, sucha pleť, silne úzkosti a depresia. Znova zubár - paro nemáte. Obvodná testy všetko v poriadku. Gynekologia v poriadku. Naznačili mi že mám ísť na psychiatriu si niečo vypýtať. Vravím ok, asi som fakt blázon idem si po lieky. Doktorka nasadila antidepresíva. Nedalo mi to pokoj, bola som u druheho gynekológa, nasadil flukonazol na tri dni. Symptóm trocha ustúpil, a prišiel aha moment. Už viem čo mi pomáha. K tomu tieto fóra a diskusie. Veľmi mi to pomohlo a nasmerovalo ma ďalej. Keďže testy aj od druheho gynekológa vyšli negatívne nasadil ATB, zobrala som a po nich samozrejme biely jazyk. Nevedela som čo robiť, kam mám ísť, uprosila som kamarátku doktorku nech mi dá flukonazol a povedala mi že to s gastro nič nemá. Dala mi jedno balenie kvoli mykoze na nechtoch. Išla som ďalej na kožné podľa nej tam skoro nič nemám, poučila ma o správnej obuvi a nech prídem keď to bude horšie. Kamarátka mi odporučila homeopata vypočul si ma, dal mi vodičku. Pýtal sa ma na suchý kašeľ (občas), ekzemy ( nemám ale mám suché miesta na pokožke), bolesti svalov a kĺbov (vtedy som ich ešte nemala, po pár dňoch sa objavili), či nemám nafúknuté brucho, problémy s trávením. Následne som išla ešte k lekárovi detoxikacnej medicíny ktorý mi našiel candidu a helicobactera a tiež mi dal nejaké kvapky. Volala som dvom lekárom na gastro. Nikto mi nedvíhal, vravela som si že ok. Tak koncim. Už mi neostávalo nič len brať tu prírodnú liečbu. Zaplatila som si ale ešte test na prítomnosť candidy z krvi. Výsledky negatívne. Už som nad všetkým zlomila palicu a začala som brat prírodnú liečbu. Ustúpil suchý kašeľ ktorý som mala, aj bolesti kĺbov a svalov, trávenie sa nakoplo a až teraz som zistila čo to znamená keď vám dobre trávi. Ja som maal take trávenie cely život. Nevedela som že to je zle. Videla som ako zo mna odchádza povlak candidy. Po prečítaní vašich príspevkov som sa o to začala zaujímať viac. Keď som sa narodila, mama mala zápal. Keďže bola vo vysokom štádiu tehotenstva nejak ju trocha preliecili a doliecili to až keď som sa narodila. Celoživotne som mala problém s trávením, výtoky, padali mi vlasy (i keď teraz je to o dosť horšie), mala som mierne smutné chvíľky. A bonus, moja mama, kopa diagnóz všetko sa ,,lieči,,. Ma bolesti svalov a kĺbov, neohne palce na rukách. Keď som sla na kontrolu k homeopatiovi išla so mnou. Po pár otázkach jej povedal - mykoza a dal jej prírodnú liečbu. O dva týždne na kontrolu. Mame padajú vlasy, ma mykozu na prste na ruke, mala anémiu, lieči sa na cukor, vybrali jej štítnu žľazu, na krčnej chrbtici nejaký výrastok, myomy na maternici, epilepsia. Po vybraní štítnej žľazy epilepsia chvalabohu zmizla. Roky chodí po doktoroch až teraz ju poslali na MR. Niekedy som už mala pocit že som blázon. Moje okolie mi vravelo že to preháňam a nič mi nie je. Stále som si našla nejakého lekára za ktorým som išla. Mama už mala nervy. Ale teraz som spokojná že som sa k tomu dopracovala. Neviem či to je náhoda. Ale mne to všetko sedí. Nevravím že doktori sú zlí. Počas mojej púte som nenašla lekára ktorý by bol na mna zly. Ale keď vyšiel test negatívny, všetko je ok a viac neriešia. A keď chodíte viac krat ste blázon. A veľa z nich možno o takomto komplexnom probléme ani nevie. Liečia po oddeleniach. Aj teraz keď to pisem mám pocit že som blázon 😃 ale keď ono to všetko do seba zapadá. A ďakujem technikovi za jeho príspevky, tie ma nakopli a pomohli asi najviac. Osobne si myslím, že korona v tele aktivuje tu chorobu ktorá tam je - či už o nej viete alebo nie. Ja som mala candidu v tele ale nejak to fungovalo. Po prekonaní korony sa zaktivizovala a klesla mi imunita. Prajem všetkým veľa zdravia a sil.

juryys
12. jan 2022

@katullienka1 ahooj a co ti pomohlo,mne strasne pomohol technik ze som zacal uzivat antimykotika ,uzivam ich uz vyse mesiaca ale stale je to slabe,je tam zlepsenie cca o 10-15 %,prosim ta co ti pomohlo?

katullienka1
12. jan 2022

@juryys ahoj, ja som brala tri dni 100mg fluco sandoz, to som videla ze zabralo ale nie úplne, potom mi dali atb takze sa to zhoršilo, následne som uprosila kamarátku a ona mi predpísala myslím medoflucon, tam som znova videla trocha pokrok a ked som ich vybrala už mi ich nemal kto predpísať keďže všetky moje testy boli negatívne, keďže som už nevedela čo dalej brala som len prírodnú liečbu, moj doktor homeopat mi namiwsal nejaku vodičku, vôbec neviem čo v tom bolo, nedal mi ani žiadne rady k strave ale držím stravu podľa toho čo som čítala na internete, včera som bola na kontrolu a dal mi znova vodičku, neviem čo v tom je, ale vyzerá to tak že mám aj helicobactera tak mi asi dal teraz niečo nové, ja by som na tvojom mieste skúsila googlit nejakého homeopata v tvojom okoli, možno algeziologa, ja som bola aj u lekára detoxikacnej medicíny ktorého som si našla ne nete. 38€ ma stalo meranie a stanovil mi candidu aj helicobactera a tie symptómy na mna sedia, takze mi to dvaja lekári potvrdili. ja som googlila a snažila sa čo najviac zistiť na nete, hľadaj detoxikaciu a pýtaj sa po okoli, ja som toho homeopata našla úplnou náhodou. Zo začiatku som jedla kokosový olej, oreganovy olej, potom som si kúpila aj grapefruitove kvapky a držala stravu ale teda veľmi som nevidela zmenu. Dnes som čítala že je kombinácia týchto troch látok účinnejšia ako flukonazol. Je to asi veľmi individuálne. Držím prsty nech sa Ti podari z toho vyjsť

katullienka1
12. jan 2022

Prosila som aj kamarátku v Nemecku nech mi zoženie ten flukonazol ale vravela že tam je to tiež na predpis. Tak neviem. Ale prírodná liečba je asi lepšia

juryys
12. jan 2022

@katullienka1 dakujem a ten tvoj homeopat ,prosim ta nedala by si mi na neho kontakt?

katullienka1
12. jan 2022

@juryys akurát mi včera vravel že niekde zapatrošil mobil 😂 u neho sa neobjednava, tam si treba vysediet radu, ma veľa pacientov a ide to pomalsie lebo sa snaží vypočuť a pomoct, odkiaľ si?

juryys
12. jan 2022

@katullienka1 nove zamky

juryys
12. jan 2022

@katullienka1 v akom stave si mala az candidozu? Aj si mala zavrate a citlivost na kofein ,napuchnute uzliny?

katullienka1
13. jan 2022

@juryys no to ono ťažko povedať v akom som to mala až stave, lebo u každého je to individuálne, keby som nemal zapálene ďasna ani neviem že som chorá, to bol moj ukazovateľ lebo som sa o zuby starala a nešlo mi do hlavy čo sa to deje, ja som mala hlavne silne úzkosti a depresiou a takú ako mozgovú hmlu, mama ma niekedy závrate, cystu na obličke, cystu na štítnej a myomy, okrem iných príznakov .. kávu nepijem tak toto nemám, lekár je na východe SR, skús niečo vo svojom okoli pohľadať, musí niečo byť

juryys
13. jan 2022

@katullienka1 ok dik