Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Candida Albicans

viera15
5. jan 2014

Poradte niekto ako sa zbaviť Candida Albicans v ustach lebo na internete je toho strašne veľa a neviem čo si mám vybrať..ak ma niekto taký problém ako ja alebo ho prekonal alebo sa lieči dajte vedieť čo zaberá čo pomôže ..dakujem za všetky rady.....

luciaone
29. dec 2018

@katka1981 ake injekcie si brala na tu imunitu? a v akom množstve a frekvencii? mne to zatial nepomohlo na tie kvasinky

katka1981
29. dec 2018

@luciaone, brala som Polyoxidonium 1,5 roka ale mala by som ich brat aj 3-4 roky, ale ja som si nezvykla na injekcie, pre mna to bol tazky stres. Nie su nejak extra bolestive, ale ja som posero. Najprv som ich brala kazdy druhy den, potom 3x do tyzdna, potom 2x do tyzdna, raz do tyzdna, raz za dva tyzdne, atd. podla chorobnosti. V Rusku sa predavaju aj v tabletkovej forme, keby zozeniem, tak si ich urcite kupim. Mne sa kvasinky po na kvasinky porode vratili, resp. s nastupom menstruacie (10 mes. po porode), ale pojedla som tabletky na kvasinky, teraz sa mi mozno tiez rysuju, lebo som pojedla za tony sladkosti, ale mam este tabletky, keby nutne potrebujem. Ale dakujem, ze si sa ozvala, idem riesit tie lieky z Ruska. Injekcie uz vazne nechcem, ale ja mam z injekcii strasny stres, mne ich pichal muz, mna neber ako smerodajnu.

katka1981
29. dec 2018

@luciaone, ty ich uz beries?

katka1981
29. dec 2018

tu som ich nasla aj v tabletkovej forme, ale idem zistit ci sa daju kupit a zaco http://www.sk.ladyland98.com/krasota-i-zdorove/...

luciaone
30. dec 2018

@katka1981 no ja som brala najprv tabletky imunor...ale moc nepomohlo pri imunite...potom injekcie raz za tyžden imudin....a tie trochu pomohli ale brala som ich len mesiac....potom 3 mesiace nič..a teraz dve injekcie čo mi vobec nepomohli ...len na kratku dobu aj tak som bola 2 krat chora...teraz...

luciaone
31. dec 2018

@katka1981 aj ja by som ich chcela kupiť..ak najdeš či sa daju kupiť daj mi vedieť...diky

katka1981
4. jan 2019

@luciaone, imunor je slaby. Ozyvaj sa mi prosim priebezne ohladom tych tabletiek.

luciaone
24. feb 2019

@katka1981 ahoj Katka, ozyvam sa na tie tabletky alebo injekcie na imunitu ...nemaš ešte nejake na predaj? dakujem

obonova7
11. máj 2020

prosím poradte my niekto čo zaberá na candidu mám ju v okoli úst červené fľaky

kumeryova
30. dec 2020

@kopka27 mohla by si mi napísať viac do spravy?

belusa
25. júl 2021

@mandy29 síce po 6 rokoch ale pomohli Vám? Vete mi poradiť prosím Vás?

belusa
25. júl 2021

@obonova7 prosím Vás čo Vám pomohlo?

obonova7
8. aug 2021

mne nič ja tiež prosím o pomoc

luciaone
8. aug 2021

@belusa ja beriem priebežne imunor alebo imodin na imunitu + dr mi predpísala antimokotika na mesiac...potom som svojvoľne brala antimokotika 3 týždňe z Nemecka a po nejakom čase to pomohlo...brala som aj prírodnu liečbu...skúsila som asi všetko ...plus som držala občas bezsacharidovu stravu...teraz už dlho nemám z výsledkov candidu a cítim sa fajn ...tak ju asi už nemám...

belusa
8. aug 2021

@luciaone ďakujem 😊