Častá menštruácia

nikdob
15. jún 2014

Ahojte. Mám už pomaly 2 roky problémy. Niekoĺko krát do mesiaca mám menštruáciu. Niekedy 2krat niekedy 3 krát. dokonca niekedy aj namiesto menštruacie asi 2 krat do mesiaca len špiním. Moja gynekologička mi už skusila niekoĽko druhov antikoncepcii. Máte už niekto s takýmto niečím skúsenosti. Už neviem fakt čo robiť. 😖 😒

bahira1962012
15. jún 2014

otehotnieť 🙂

monicm
15. jún 2014

@nikdob ak gynekologička tvoj problém rieši len antikoncepciou,tak by som ju vymenila.osobne si myslím,že treba zistiť prečo to tak je.neviem,koľko máš rokov,ale ak nie si teenegerka,ktorá začína s menštruáciou,tak to nie je v poriadku a problém niekde musí byť

nikdob
autor
15. jún 2014

Z otehotnením ešte musím počkať najprv musím dokončiť školu. Mám 19r . Ked som len začinala menštruaciou v 13-tich tak som mala uz vtedy problemy ale to také že som ju mala každe 2 až 3 mesiace tak mi v 15-tich dala gynekologička antikoncepciu chloe pri ktorej som nemala žiadne problémy pred dvoma rokmi mi ju musela vysadit ževraj je zakázana a od vtedy mám tieto problémy. A máš pravdu asi vymeniť gynekológa už som nad tým rozmýšlala.

bahira1962012
15. jún 2014

tak potom zmeniť gynekologa ,hladať príčinu dalej 🙂 písala som to preto lebo som tiež mala vážne problemy než som otehotnela prvý krát,mala som dlhu menzes a velmi bolestivu,na infuziach na liekov od bolesti,ako som porodila prvého syna všetko okolo menzesu je lepšie 🙂 mohla som aj pracovať po materskej ,ja som mala problem počas menzesu aj chodiť do práce,mala som silnú velmi,pretiekla som,no horor ked si na to spomeniem ☹ tie bolesti boli neskutočné...

nikdob
autor
15. jún 2014

Len sa bojím že budem mať nejake problemy keď to mám takto, dufam že v buducnosti budem mocť otehotnieť, lebo už som počula aj to. No ja som z tochto už tiež na nervy hoci kedy nečakane príde ked ju mam aj 3 krat do mesiaca tak to som už fakt vyčerpaná len bolesti a bolesti a znašať to takto za každym 😒

lenka.s
15. jún 2014

Mala som podobny problem, zacalo to pol roka po prvom porode a po 4 rokoch trapenia zistili lekari, ze pricinou je porucha stitnej zlazy ... skus endokrinologa, mozno je pricina tam

nikdob
autor
15. jún 2014

Ďakujem skúsim ale myslíš že za 2 roky by sa niečo mohlo zmeniť lebo naposledy som bola na endokrinologii pred dvoma rokmi a všetko bolo v poriadku

seahorse27
15. jún 2014

@nikdob 2 roky su dlha doba, vela sa mohlo zmenit. Aj podla mna treba vysterit hormony. Gynekologicka ti robila hormonalny profil?

nikdob
autor
15. jún 2014

@seahorse27 Nie nič take mi nerobila, len každe tri mesiace mi skuša inú antikoncepciu. Pred dvoma mesiacmi mi dala trojfázovu antikoncepciu a teraz uz 11 den mam menštruaciu a to tak že 2 dni krvacam potom 1 den špiním a potom zas a takto dookolaa to este mam dostat koncom mesiaca takze toto uz nemožem nehat tak určite len ozaj sa bojím že čo to asi môže byť.

graziela
15. jún 2014

Na upravu menstruacneho cyklu a dostiahnutei hormonalnej rovnovahy je dobry pupalkovy olej alebo materska kasicka.

nikdob
autor
15. jún 2014

@graziela Ďakujem za radu a máš s tým aj nejake skusenosti ?

graziela
15. jún 2014

@nikdob - Ja osobne nie, ale znama,ktr. mala pocas menopauzy neprijemne sprievodne priznaky, navaly tepla, busenie srdca a pod., tak brala tu matersku kasicku a vyrazne jej to pomohlo:
http://www.nutrimas.sk/Materska-kasicka-BIO-60-...