Používame cookies. Viac informácií tu. OK
17juraj17
11. mar 2019

@ewzeli03 Urcite satreba objednat na gastro. Minimalne vylucit zapal. Pri takomto stave nemas na co moc cakat. Samozrejmostou je teraz relativna dieta a dostatok tekutin nech to s tebou nesvihne pri dehydratacii.

lucy0807
11. mar 2019

@ewzeli03 Ako sa píše hore, veľa tekutín, dať si pozor čo zješ a skús nejaké probiotiká. V lekárni ti odporučia, počas tehotenstva aj dojčenia sa v pohode môžu a možno ti to napraví mikrofloru v črevách. Ale aj tak sa skús pre istotu niekam objednať, na taký termín sa aj tak čaká dlhší čas.

pukavica
11. mar 2019

Hlavne vela pit bo aj castou stolicou sa vie ludsky organizmus velmi rychlo odvodnit. Pokial ale ako teda pises, tento stav pretvava nejaky ten cas, mala by si to skusit poriesit aj odbornejsie s lekarom. Predsa len kojis a ak nieco v sebe mas, mozes to lahko preniest aj na babatko, na to netreba zabudat

whatever1
12. mar 2019

@ewzeli03 ja podobne, isla som s tym aj k obvodnej. Poradila mi vyradit mliecne vyrobky, probiotika hulak forte kvapky a vzala mi ster.

ewzeli03
autor
15. mar 2019

@whatever1 aj ti niečo konkrétne zistili z toho steru?

whatever1
16. mar 2019

@ewzeli03 Nic nezistili. A casom sa mi to aj zlepsilo. Mala ma 6 mesiacov, bola som ked mala 4.Obmedzila som mlieko, probiotik som sa nedotkla. Zajdi si radsej k dr.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli