Časté bolesti v podbrušku. Čo to môže byť?

bobael
11. júl 2007

chcem poprosit o radu možno ma niekto podobné problémy... asi mesiac mam časté bolesti v podbrušku ,nie som tehotna a nemam ani ziadny vytok či problemy s močenim....pracovne som dost vyťažena a bohužial nemam čas ist k lekarke a samozrejme mam strach či to nie je niečo vážne ...ak mate niekto podobne ťažkosti,alebo mi môžete poradit tak mi prosim napíšte...dakujem....

nika_01
13. okt 2016

Pomoc. Mám 11 rokov a neviem čo mám robiť hrozné má boli presne v strede pod pupkom. Nevedeli by ste mi niekto poradiť že čo to môže byt? Menzes ešte nemám!

ewendzi
13. okt 2016

dobry den mate taku skusenot strašne ma boli pod brušku od vcera mate stim daka skusenosty? z priatelom sa skusame o dieta zatial sa nam nedary

annesmaries
10. nov 2016

Dobrý deň , chcem sa opýtať mám už asi 2 týždne napuchnuté bruško + má strašne pichá na a mám tlaky ako keby na ľavej strane v podbrušku , tehotná nemôžem byť prosím pomôžte mi , som strašne vystresovaná z toho ... :(

annesmaries
10. nov 2016

Plus mám stale vetry a musím chodiť každú chvíľu na WC a cítim sa ako keby mi šiel menzes ale ten mi pred 2 týždňami skončil a už odvtedy ma to bolí

eliska1986
13. nov 2016

Ahojte zienky🙂podobny problem mam aj ja

eliska1986
13. nov 2016

@eliska1986 dlchsie ma uz pobolieva v podbrusku.Aj menzes mi meskal.Menzes mi aj dorazil len zvlasne je ze citim akoby zvlasne pohyby v podbrusku co to moze byt?

leyla9
20. jún 2020

@elenita ahoj mavam to isté bola ai stym u lekárky

leameleg
16. júl 2021

@weja ahoj jw to stara tema ale co ti zistili po vysetreniach ? Preslo to same alebo ako ?

jessica8
22. dec 2021

@erika12 ahoj 🙂
Vidím ze príspevok je starý,no vyriešila si prosím tvoj problém?

jessica8
22. dec 2021

@leameleg ahoj aj ty máš taký problém?? 🙂

leameleg
23. dec 2021

@jessica8 ahoj ano mala som ,po operacii to trosku ustupilo tak verim ze sa to nevrati mne to spôsobovala dermoidna cysta na lavom vajecniku

jessica8
23. dec 2021

@leameleg a na usg ju nevideli?
Ustupilo znamená ze stále ta to boli?
Ja mam také nepríjemné pocity už asi 3 mesiace v podbrusku na pravej strane ale ja tam už nič nemám, dr nič nenašli tak možno zrasty 🤷‍♀️🤷‍♀️

leameleg
25. dec 2021

@jessica8 tak ja som po laparoskopii sa trapila este aj tym ze mi tam zabudli steh ten mi zahnisal a mala som rez na chirurgii v tom mieste 2 tyzdne som chodila cistit zatial to vyzera ok . Uvidime ako dalej tak ja mam bolesti vzdy pred ms a ovu a vtedy to bolo neskutocne bolo jedno ci je ovulacia alebo menstruacia vkuse boli bolesti. A videli na usg ale muselo byt usg sucasne zo spodu a cez brusko. A aj to so spodu nahmatal a sam nechapal ako je toto mozne. A v tvojom pripade to mozu byt zrasty