Cena jednodňovej ORL chirurgie v Procare Betliarska?

haimi
24. okt 2019

Ahojte, viete mi prosím niekto poradiť, kolkoo stojí zákrok na ORL jednodňovej chirurgii v procare? Potrebujem dať dcére vybrať nosné mandle a nie sme klientami procare. Dakujem

nika82
25. okt 2019

zavolajte tam a popytajte sa

leelu
27. jan 2023

@haimi lolko vas vysiel ten zakrok?

alzbetkacicka
19. dec 2023

@haimi dobrý deň prajem,dali ste nakoniec operovať nosne mandle v procare na betliarskej?ak áno,koľko vás to vyšlo a ako dlho ste čakali?ďakujem pekne

alzbetkacicka
30. dec 2023

@haimi dobrý deň prajem, ako ste nakoniec dopadli?boli ste v procare na betliarskej?ak áno, koľko vás to vyšlo?ďakujem pekne

lechtivka
28. feb 2024

@alzbetkacicka my ideme zajtra a 300€ by sme mali platit .

pandusica
4. mar 2024

@lechtivka ahoj, ako ste boli spokojni, my planujeme tiez procare. Dcera ma takmer 4 roky, ale je pomerne citliva, tak by sme chceli, aby to pre nu bolo co najprijemnejsie. Mohla si byt s dietatom, kym zaspalo? Alebo zobrali dieta prec a uz robili s nim oni. Aky si mala tam celkovy dojem. Dakujem

lechtivka
4. mar 2024

@pandusica ahoj no tak za mna super. Mala len po zobudeni potichu plakala ze ju boli hrdlo... V miestnosti je 6 posteli pustene jojko. Deti boli ulozene podla veku tak sme sli druhy... Cely cas som snou bola... Dali jej daky sirup oblbovak pak som ju na rukach vzala na stol dali jej masku a bola pri nej az kym nezaspaala.. cca 30min to trvalo..pak so snou mohla lezat aj na posteli... A hlavne super dr lorenc 🙏 sestricky tiez super .. trochu som mala obavy kedze posledny mesiac bola tisko ale mala III az IV stupen. Mandli hnisave capy na nich..rovno pozrel aj uska..a v jednom mala tekutinu tak aj tie vycistil🙈. Takze zamna super🙏

barbie234
9. apr 2024

@lechtivka prosím Vás, koľko ste čakali na termín?

lechtivka
10. apr 2024

@barbie234 3.11 sme tam boli u jeho na ambulanci... 29.2, sme mali operaciu( ale predtym nam to 2x prelozili)...

ewkakovacs
Včera o 18:01

@lechtivka prosím Vás akou metódou to tam robia? Je to klasika ako v štátnej nemocnici alebo s tou Plazmovou koblaciou? Ďakujem

alzbetkacicka
Včera o 18:39

@ewkakovacs tam robia klasicky shaverom,pokiaľ chcete len nosne mandle stačí shaverom ak chcete riešiť aj krčné tak je lepsie koblaciou

barbie234
Dnes o 13:44

@lechtivka ďakujem 😊