Červené vyrážky na bruchu, na chrbte a vo vlasoch

janica81
14. jan 2015

Baby zaujímali by ma Vaše názory, skúsenosti...Cez viancoe som sa ja stará ťapa vyhadzala na bruchu, chrbte a vo vlasoch...cervené vyrážky, ale suché, šupinaté, dosť to svrbí...Lupiny som napr.nikdy nemala...ale toto sú ako celé mapy, chrasty vo vlasoch....ako pomaly to mizne...Kožná mi lem skonštatovala, že to aj mesiac dva ký, zmizne, dala niečo na potieranie..ale mne to nedá a zaujímalo by ma hlavne z čoho to môže byť...Moja obvodná zase skonštatovala, že vylúčiť alergény...len už ma to dosť znervóznuje, a chcem sa zbaviť toho...ak mal niekto skúsenosti rady sem 🙂 DAKUJEM

miadi
15. jan 2015

@janica81 nemam tusenie -ja mam teraz cosi podobne na chrbte a uz trosku na bruchu ale to mam z teho..vo vlasoch som v zivote vyrazku nemala takze toto ozaj moze byt nieco co vadi tvojmu telu nemas novy sampon alebo praci prasok?skus prestat pouzivat avivaz..a daj si kupel s morskou solou a daky peeling nech sa to vycisti vysusi a odlupne a zmizne ..ta sol by mohla zmiernit to svrbenie..

mawka
15. jan 2015

baby ja mam to iste na chrbate a na ramenach a nohach. suchy ako keby ekzem, ale nie je to taky standardny atopicky, na aky som zvyknuta. svrbi to jak hovado, tak si pred spanim davam zodac, kupila som si jarisovu vodu - tu inak pouzivam bezne na tvar namiesto pletovej vody a mast leniens - mliecna bielkovina. krasne premasti, zmakci a zvlacni pokozku a je to lepsie. len mi este par svrbiacich fliacikov zostalo. a tiez neviem, co mi to mohlo sposobit. prasok a avivaz som nemenila, ale asi sprchac to bol. plus sviatkove obzerstvo - prisady, koreniny. a je z toho alergia. a ako pises, dlho potrva, kym sa toho zbavime.
@janica81
@miadi

monkabr
15. jan 2015

Aj ja mavam nieco take pravidelne na jar sa mi urobia take cervene a blele flaky po tele, suche, supinate. A na co som prisla, ze mi to uplne odstrani je solfatan kupel.... 2-3 kupele a po flakoch nie je ani stopa. Vyskusaj
http://www.solfatan.sk/

miadi
15. jan 2015

@mawka ja to mam z hormonov a nesvrbi to...tak som rada mohlo to byt horsie mohlo to byt na tvari 🙂
ale ako hovoris niekto to moze mat aj z jedla
ja avivaz nepouzivam lebo draheho z nej svrbia nohy..
+ked mas susicku tak veci su makke nepotrebujes avivaz jedine ak na tu vonu ale to tiez ked si das vonavku nepotrebujes 🙂

janica81
autor
15. jan 2015

DAKUJEM za rady...najhorsie ze nic som nemenila, prasok uz 5 rokov ten istý...proste na nervy mi to ide...