Cez 100 uštipnuti od komára

6. júl 2020

Baby celé telo mam doštipane od komárov na nohách mi priateľ napočítal cez 100 kusancov a nejdem počítať čo mám na chrbte rukách bruchu a tvári fenystil gél či ako sa to vola nepomáha stále cítim že to neskutočne svrbí som už z toho strašne nervózna prosím vás nejaké domace recepty ktoré by mi mohli zabrať neviete?

s_a
6. júl 2020

mne skôr pomohla viac octanová masť ako fenistyl gél.. ale kedže je toho tak veľa, možno by som s tým zašla aj do lekárne, či by nemali niečo lepšie

malebiele
6. júl 2020

podla mna v tvojom pripade zaberie zodac, pripadne dithiaden.. aloe vera, ocot a podobne mam odskusane a rozhodne to nepomaha, mozes pripadne skusit este potierat alpou, ale v kombinacii s liekmi na alergiu

simsalabim
6. júl 2020

Celkove antihistaminika by mohli pomoct. Popros dr. o predpis. A na tie fakt velke a zapalene je super gafrova mast.

malebiele
6. júl 2020

pripadne ma este napadol detsky puder, ale tak to len ked by si sa nikam nechystala, aby na teba ludia divne nepozerali

h2
6. júl 2020

Potrieť rozkrojenou cibuľou. Fakt pomáha!

malebiele
6. júl 2020

@h2 no mne ta cibula vobec nepomohla, akurat som od nej riadne smrdela

ckatka
6. júl 2020

Doterra ma dobrý olej na stipance, vola sa Purify. Ja mam alergiu na komáre a každý stipanec je pre mňa katastrofa...A s týmto mi to krásne stiahne a nesvrbi. Ja po stipancoch vždy končím na infúzke na pohotovosti...A tehotná tiež nechcem žiadne ditiadeny ani kortikoidy...zatiaľ klopem...stipancov som mala 7...potierala som to 4-5x denne a ani raz sme nemuseli na pohotovosť.

darkswan
6. júl 2020

mali by uz s tym nieco urobit, je to katastrofa tento rok

bert22
6. júl 2020

tiez by som skor siahla po tabletkach ako zodac, chod s tym k doktorke a nech ti to predpise. a riesila by som nejake odpudzovace na komare

malebiele
6. júl 2020

zodac sa da kupit aj v lekarni bez predpisu, ale iba male balenie - 10 tabliet, to mas tak na 5 dni ak mas silnu reakciu, v tomto pripade sa moze brat aj 2x denne, ale urcite chod aj k doktorke

jankapepe
6. júl 2020

Si si istá že ide o štípance?

ma77
6. júl 2020

Ja som tiež cela doštipana ani odpudzovače nepomahaju mam v spalni 2 a rano vstanem s novym štipancom na nervy😒