Chirurgické odstránenie znamienka?

alexxx83
20. mar 2020

Ahojte,mate niekto skusenost s odstranenim znamienka chirurgicky?Kozna mi povedala,ze si mam dat odstranit chirurgicky znamienko.Chcela by som vediet,kde to robia pekne s co najmensou jazvou a kolko ste za to platili?

mergimar
20. mar 2020

@alexxx83 ahoj. Ja som si davala min. rok zopar znamienok chirurgicky odstranit. Robil to chirurg. Platila som zakazdym 5€, ci islo o 1, 3 alebo aj viac znamienok naraz. Jazva sa pekne zahojila. Je este stopa, ale je to stale lepsie a lepsie.

dominica_mi
27. mar 2020

Ide o to či sa to vykoná v štátnej alebo súkromnej ambulancii. V štátnej neplatíte ,ale nemusí to byť tak rýchlo. Robi sa laserom(nedá sa poslať na histologiu) alebo vyrezanim(dá sa poslať na histologiu) čo asi viete. Neviem kde bývate čiže neviem poradiť mesto.

bobix25
18. mar 2024

@mergimar mozem poprosit, bolelo velmi vyberanie znamienok chirurgicky, chcela by som si dat vybrat 3 znamienka na bruchu

mergimar
18. mar 2024

@bobix25 Nie.Umrtvovalo sa. Čiže nič som necítila. Potom trochu. Ale nie na tabletku. Tiež ešte plánujem nejaké dať odstrániť.

bobix25
19. mar 2024

@mergimar a to umrtvenie nebolelo

ibatanecnica
19. mar 2024

odporúčam plastického chirurga. Dávala som si pred rokmi na chrbte u chirurga. Taká jazva tam zostala. Odvtedy chdoím k platickému a po znamienku nezostane nič a to mi vyberal na tvári,

mergimar
19. mar 2024

@bobix25 Nie.