Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Choroba

Zdravie a choroby
viktor2409
20. okt 2019

Zdravím chcem sa opýtať pri výdychu mám pocit že vydávam piskot , vedeli by ste mi povedať že ci to môže byt vážne a ci sa niekto s týmto stretol čítal som články na internete a hovoria tam že môže ísť o rakovinu hrdla mám 20 rokov tak že neviem no

korunka1
20. okt 2019
ivanka1010
20. okt 2019

@viktor2409 Moja mamka to mala a bolo to len zahlienene hrdlo doktorka jej dala kvapky a už jej nepíska 😉

gabulienka623
20. okt 2019

Piskot pri výdychu znamená že priedušky sú zúžené. Môže to byť napr. z dôvodu zápalu priedušiek, u alergikov pri bronchialnej astme. Treba ísť dr popocuvat, prípadne RTG. Dávajú sa na to kortikoidne spreje, alebo aj sirup /ventolin/

ukulela
20. okt 2019

Zápal priedušiek. Alebo aj začínajúca demencia. Sorry. Kus kritického myslenia by to chcelo.

korunka1
20. okt 2019

@ukulela možno aj pokročilá 😂😆

kika831
21. okt 2019

@viktor2409 treba navstivit alergologa. Riesili sme to so synom a ked mu nastavili liecbu tak to ´piskanie ´ zmizlo.

arcticcode
21. okt 2019

Na internete je vsetko hned rakovina. Neboj sa.

mogaa
21. okt 2019

@viktor2409 zle si čítal.....príznaky rakoviny plúc - môžu byť dlhodobé zachrípnutie (nie pískanie), strata hmotnosti, únava, slabosť, vykašliavanie krvi....ale každý z týchto príznakov môže byť zároveň príznakom na niekoľko ďaľších ochorení...preto sa nestanovujú diagnózy "od buka" napr.bolí ma hlava tak mám nádor na mozgu....treba ísť k lekárovi ktorý na základe príznakov urobí ďaľšie vyšetrenia na potvrdenie diagnóz

angelinja
21. okt 2019

@viktor2409 laryngitida

christina_petrikova
21. okt 2019

@viktor2409 hlavne si nic nikde necitaj, chod k dr, nech ta popocuva a posle na rtg a uvidis 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre