Chronická únava

taodsusedov
11. jún 2017

Trápi niektorú z vás chronická únava ? Ako proti nej bojujete? Čo ju spustilo?

25daniela
11. jún 2017

U mna ju spustilo tretie dieta 🙂 a to, ze nespalo do troch rokov v noci.
A neustupilo to doteraz, bezne sa mi stava, ze o siedmej vecer zaspavam na gauci..
A bojujem s nou tak, ze sa snazim nezastavit az do doby, kym nelahnem spat..

brendaa
12. jún 2017

Treba vylucit zdravotny problem, casto je to stitna zlaza, alebo malo zeleza

eliska13
12. jún 2017

ako pise brendaa, alebo psychicka unava z deti ziaden oddych.Bojujem,ze chodim skor spavat, snazim sa jest zdravo, ale u mna alfa omega spanok
aj z uzkosti miernej depresie stereotypu moze byt clovek velmi unaveny

taodsusedov
autor
12. jún 2017

@brendaa Na štítnu sa liečim 7 rokov a necitim,zeby som sa liecila. Okrem toho 25 rokov robím nočné. Premýšľam nad tym,že končím s chodením na smeny. Len potrebujem potvrdenie od lekara o zakaze prace na nočných a neviem či mi ho endokrinologočka dá.

eliska13
12. jún 2017

@taodsusedov no nocne su zaberak za 10 r som si znicila spanok.pricina bude skor v nedostatku spanku, strese...telo nie je stavane v noci byt hore nie kazdy to zvlada.Spanok doobeda nikdy nie je tak vydatny

brendaa
12. jún 2017

@taodsusedov tak urcite by to mala spravne prehodnotit, urcite porobit dokladnejsie vysetrenia, drzim palce

janka_adamka
30. jún 2017

@taodsusedov Baby, chronická únava je hlúpy príznak, pretože ho často prehliadame. Zvykli sme si, že byť unavení...je to vlastne normálne a neriešime to. Mňa napríklad ale nebavilo byť letargická a robiť veci na polovicu (hlavne pri deťoch to ani nejde), šla som k lekárovi a diagnóza bola jasná - nedostatočná funkcia štítnej žľazy. Hneď mi bolo podozrivé, že keď sa budím unavená, tak asi pôjde o niečo vážnejšie!!! Dokonca vraj aj nespavosť sa vyskytuje v prípade zlej funkcie štítnej žľazy, pretože štítna žľaza ovplyvňuje všetko. Jej znížená činnosť sa rovná slabá dodávka energie, čo vedie k únave. Takže moja rada znie, aby ste určite pri chronickej únave išli za lekárom. Možno sa to vyrieši rýchlejšie ako čakáte...držím palce 😉

alexmar
4. sep 2018

mala som strasne problemy s unavou a odkedy pouzivam tieto doplnky je to ovela lepsie:
http://www.guaranaplus.sk/

majuskamajka1
15. mar 2024
Používateľ majuskamajka1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majuskamajka1.

@taodsusedov Ahoj, je možné, že už neodpovedám úplne aktuálne, ale ja som na únavu skúsila výživový doplnok rayzzer. Z úvodu som bola skeptická nakoľko mal vynikajúce hodnotenie a propagoval ho jovinečko. No s účinkov som bola veľmi milo prekvapená. Energia mi nespôsobila búšenie srdca a ani som nebola nervozna. Navyše som sa lepšie sústredila. Je pravda, že každé ráno pijem pohár vody s citrónovou šťavou a počas dňa skutočne dbám na to aby som vypila aspoň 2 litre vody. Verím, že moja skúsenosť pomôže nielen tebe. 🙂 tu ti dávam link na https://rayzzer.sk/