Chronické teploty

skvrnka13
9. feb 2016

Dobry vecer. Od septembra mam chronicke teploty stale len vecer a do 37.9. povacsine ale okolo 37.5. Nie je to stale, obcas boki jv vecery kedy som nemalaZoparkrat som bola aj chora, bola som u lekárky vzala mi krv a zistilo sa ze krvny obraz je v poriadku. Potom som ochorela normalne, vyzeralo to na zapal mandli aj priedusiek (niekedy v novembri) brala som antibiotika a po vylieceni teploty skoro uplne zmizli, akurat teraz obcas vyskocia do 37.6. Aj uzkiny sa mi zmensili ale neviem ci sa teraz zase nezvacsili. V mojom okoli sa pred niekolkymi mesiacmi V novembri objavila mononuekloza a dokonca ta osoba po mne v septembri pila, tak som premyslala ci som ju nemohla prenasat ja. Bojim sa ci to nemoze byt nieco vaznejsie ale nechcem vyzerst ako hypochonder. Mate niekto podobne skusenosti? Dakujem za odpovede.. mam 19 rokov

skvrnka13
autor
9. feb 2016

Takisto sa bojím rakoviny kvoli tym uzlinam a teplotam

mirkaaa80
9. feb 2016

Tak myslim, ze kazdy sa boji, ale to vam nepomoze. Treba zajst k lekarovi a trvat na dalsich vysetreniach. To ze mate zvysenu teplotu neznamena ze ste hypochonder. A je jedno ako budete vyzerat v ociach lekara, zdravie je len jedno. On je tu pre vas, tak treba tlacit na dalsie vysetrenia. Ja som pred casom tiez mala zvysene teploty, hlavne rano tak 37,1 - 37,4, ale moja normalna pred tym bola 36,2, takze sa mi o stupen zvysila. Tiez boli vsetky vysledjy z krvi ok, a casom to aj same preslo, som rozmyslala ze to mohlo byt vycerpanim a stresom.