Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ukulela
23. mar 2019

@masenkamedvedova znamienka nam rastu cely zivot. je to normalne. problematicke mozu byt take, co nemaju ohranicene konce, su mokvajuce a tak. to, co pises, vyzera na uplne obycajne bezproblemove znamienko, ktorych nap ja mam aj 30 ... neboj. ak ta to upokoji, zbehni na kozne a daj si pozriet vsetky znamienka.

prevenar
23. mar 2019

@masenkamedvedova ked ti vadi, zbehni do nejakej ordinacie, kde maju laser a mas ho prec za 3 sekundy.

masenkamedvedova
autor
23. mar 2019
beky1813
23. mar 2019

@masenkamedvedova neodpadavaj a chod na kozne, ked sa tak strasne bojis

masenkamedvedova
autor
23. mar 2019
prevenar
23. mar 2019

@masenkamedvedova ..co sa da povedat takto z fotky, nic hrozne na tom nie je. vyzera to uplne ako bezne , standardne znamienko. chod na kozne a potom laser a mas to 🙂

masenkamedvedova
autor
23. mar 2019

@prevenar len to ze neviem kedy narástlo. Určite tam. Nebolo a narastie a ešte k. Tomu čierne. Viem ze to ťažko

masenkamedvedova
autor
23. mar 2019

@prevenar len neviem ci nemá asymetrický tvar

kikaaa444
23. mar 2019

@masenkamedvedova zas nemusí byt podľa pravitka ja mám veľa kadejakých znamienok a jedno dokonca akoby rozdvojene tiež nemá asymetricky tvar. Tak si ho sleduj či sa ti meni alebo chod na kožné keď sa bojíš

ukulela
23. mar 2019

@masenkamedvedova uplne normalne znamienko. uplne normalne, pokial nema cervene okraje, nemeni sa, "nerozteka" a pod, tak sa nemas coho bat. koza sa meni, mojmu malemu takto narastli dve znamienka na krku - presne taketo malilinke spendlikove hlavicky - odrazui. naozaj nestresuj. ak nevies nestresovat, tak skoc na kozne, ale podla mna a skusensoti s mojimi znamienkami sa nemas coho bat 🙂 tiez som si nejake znamienka davala pozerat lekarke (ked bol den melanomu, vybavili nam koznu doktorku do prace) a vravela mi presne to, co som ti pisala.

beky1813
23. mar 2019

@masenkamedvedova ked tak rada fotíš, rob si fotodokumentaciu znamienka, aj s meranim

prevenar
23. mar 2019

@masenkamedvedova ...to nevies ...ale zas vies citat, ze ? :D ..cize postupuj podla toho co si si tu precitala . 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli