Čím môže byť spôsobený zápach pri kýchnutí?

chobotnica777
24. aug 2019

Ahojte partner mi hovori ze citi zapach keď si kychnem nevie identifikovat ten zapach čo mi príde cudne. Zuby mám bez kazu. Zapach údajne neciti vzdy. Mal niekto podobný problém? Pred rokom dvoma som bola na orl a tam mi robili vyšetrenie vyter na bakterie lebo som cítila aj zmenu vlastného potu. Nič nenašli. Neviem čo by ste mi odporučili ešte ma napadlo ci to nemôže byť tráviaci trakt vredy alebo čo brucho ma neboli ale mám zistené poruchy travenia.

carmenuska
24. aug 2019

Ahoj.Nie si alergicka?Moj muz to ma,presne viem,co popisujes.U neho je to z alergienKed ma svoju sezonu,neskutocne to zapacha.To je vsetok humus co nasada dovnutra.

lula313
24. aug 2019

Nedrzis dietu? Po nasadení zdravej stravy a obmedzení sacharidov človek začne smrdiet

meandbaby
24. aug 2019

Moze to byt aj cukrovka.Daj si zobrat krv.

candii
24. aug 2019

Aj môj partner mal takýto zápach po kychnuti, neviem čo to bolo,nikdy sme to neriešili, prešlo to samé od seba.

chobotnica777
autor
24. aug 2019

Ahojte alergiu neviem to som nebola na vyšetrení niekedy sa mi pustí sopel vonku príklad pri bicyklovani keď idem okolo stromov trávy...Cukrovku asi nie teda dúfam nemám nejaké príznaky iné...na krvi som bola cca 3 roky dozadu..Dietku nedrzim práveže chudnem teda viac sportujem...Nadváha je 8 kg ;)

jankapepe
24. aug 2019

@chobotnica777 zuby? Cukrovka? trávenie?........berieš pri cvičení nejaké doplnky?

chobotnica777
autor
24. aug 2019

@jankapepe zuby mám ok už mala som kazy...cukrovka neviem asi nie. doplnky nie. poruchy travenia mam

luchab
24. aug 2019

Mandlove kamene?

nika3136
24. aug 2019

@luchab Presne to som išla písať aj ja.
Môžu to byť mandľové kamene, ktoré sú nepríjemné

jankapepe
24. aug 2019

@chobotnica777 ak máš poruchy trávenia a všetko ostatné si vylúčila tak je príčina jasná

chobotnica777
autor
28. aug 2019

@jankapepe aka?

jankapepe
29. aug 2019

@chobotnica777 Žeby to trávenie?

chobotnica777
autor
1. sep 2019

@nika3136 ale nevidím nič

chobotnica777
autor
2. dec 2019

Pravdepodobne ten zapach údajne je cítiť ako stuchlina...niečo zatuchle že ťažko definovany zapach