Ako tlmiť bolesti po cisárskom reze?

natalia2285
24. mar 2019

Ahojte chcela by som sa spýtať.. V piatok som mala cisársky a infúzie proti bolesti už nedostávam.. V utorok idem domov a rozmýšľam že si kúpim nejaké lieky proti bolesti.. Ale aké? (začala som dnes kojiť) ďakujem 🙂

lovasovaandrea61
24. mar 2019

@natalia2285 dobry den jedine co mozte je paracetamol..cize paralen panadol..ale ak v lekarni urcite poradia lebo viem ze v porodnici u nass na izbe jednej davali nieco silnejsie ale take co moze ked koji ale neviem co to bolo

nusyk
24. mar 2019

do utorka su to este cele dva dni,bolesti sa dovtedy istotne zmiernia.ja som tiez po sekcii a nebrala som od tretieho dna vobec ziadne lieky.zlepsovalo sa to kazdym dnom.

yanni
24. mar 2019

U nas v nemocke aj ibuprofen davaju, kedze ma aj protizapalovy ucinok, co paracetamol nema. mam dve sekcie za sebou, poslednu 12 tyzdnov dozadu. Ja som rodila vo stvrtok a v sobotu som isla domov a uz som bola bez liekov. To ti prejde, musis sa len co najviac hybat.

jania023
24. mar 2019

@natalia2285 bolesti su najhorsie rano hned ako sa postavis a pochodis uz to bude ok. Ja som rodila v utorok a vo stvrtok som sa pytala domov. Nemala som ziadne lieky od prvej chvile. Ani malu som nemala pri sebe tsk hned na druhy den po sekcii som rano o 8hod naklusala po svojich o 2 poschodia vyssie aby som ju videla. Kazdym dnom to bude boliet menej o 2 dni uz budes aj tancovat len musis byt v pohybe

13riska13
24. mar 2019

Ja som tiež po cisárskom. Síce už 6 mesiacov, ale predsa. Ja som si lieky proti bolesti nedávala vôbec, a to ani v nemocnici, až sa aj sestričky čudovali. A to mam neskutočne nízky prah bolesti. Mne pomohla sprcha. Najhoršie to bolo ráno. Ale naozaj sa to každým dňom bude zlepšovať.

mirpet
24. mar 2019

5.deň po cisárskom už budeš ok. Chce to len čas ale už sa to bude len zlepšovať. ..neboj

lavender273
24. mar 2019

@natalia2285

Ja som brala mesiac proti bolesti, lebo som koncila od bolesti. Ani to povestne 'rozchodenie' sa nepomahalo. Este rok po cisaraku som citila diskomfort. A to som si myslela ze som statná zena z vychodu.