Čistili ste sa po vysadení hormonálnej antikoncepcie?

ivana1410
9. mar 2014

ahojte, chcem sa vás spýtať či ste sa po vysadení HAK " čistili " ?? ja som mala pár krát tmavý výtok...

hviezdicka111
9. mar 2014

to nie, ale zato som mala problemy s tlakom, busenim srdca, mastnymi vlasmi, akne, zmenami nalad, nevolnostami podobnymi ako v tehotenstve...takze som sa par mesiacov doslova "zabavala"... drzim palce, ze nic horsie, ako ten tmavy vytok nebude 🙂

luciferkax
9. mar 2014

@hviezdicka111 nestraš... ja beriem hak prvýkrát a po dvoch mesiach sa mi nádherne upravila pleť, ja som vždy mala akné, od puberty, tearz nič, vlasy konečne neumývam každý deň.... čiže ked prestanem brať hak, tak sa to ešte zhorší???

meluela
9. mar 2014

@luciferkax najprv na chvilu zhorsi a potom to bude take ako predtym ... jedine riesenie je tehotenstvo, vtedy je par mesiacov zasa vsetko super 😀

map0007
10. mar 2014

Ahojky,ja som tak mala najprv tmavý výtok,potom asi 3 -4 mesiace bez menstruacie.Bolo mi zle nafúknutá opychnute dlane a až tak som dostala vyvolávaciu.Potom sa mi to upravilo a mala som pravidelne.Antiku som vysadila v Januári a otehotnieť sa mi podarilo až v decembri.🙂

lujziana
10. mar 2014

@luciferkax ja som brala len pre pleť a nechci vedieť, aké to je po vysadení 🙂 zhoršenie, pleť, vlasy, nechty...všetko je možno ešte horšie ako predtým, ako som začala brať.