Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo je dobré na rast vlasov?

lubka19
3. feb 2013

mamičky poradte čo je dobréé na rast vlasov veľmi mi vypadavaju

xlucia
3. feb 2013

@lubka19 endokrinologicke vysetrenie

karin1234
3. feb 2013

Skus vitaminy, zinok. ale skus aj zmenit sampon.

natalinkaco
3. feb 2013

@lubka19 mne pomohli minerálne soli

vaska333
3. feb 2013

@lubka19 skús sa opýtať v lekární ona ti tam určite poradí ale zinok urcite mne takisto pomohol🙂

carmella
3. feb 2013

ahoj .. aj ja am teraz obdobie ked my vypadavaju vlasy ale uz viem ze Mam nedostatok zeleza .. skus vitaminy a ked nepomozu zajdi k doktorke,,,

tinka9000
3. feb 2013

jednoznačne piť žihľavový čaj a používať žihľavový šampón. Odskúšané, funguje.

missymici
3. feb 2013

Zinek určo... a v mládí m i mamina dělala z čerstvých kopřiv/žihlav odvar a v tom jsem si musela máchat pravidelně vlasy,měla jsem jich řídke ....a dne s ji děkuji,..Mám vlasu na 5 hlav 🙂

luciana12
4. feb 2013

treba zistiť príčinu : prečo vypadávajú a zamerať sa na ten problém. niekedy je problém stres a treba riešiť stres, inokedy obličky - aj vtedy velmi vypadávajú vlasy a treba riešiť obličky....

nasekuratko
4. feb 2013

nejlepsi je Revalid 😉

fila1985
4. feb 2013

Sampon alpecin jednoznacne! Mne teda pomohol velmi🙂 teraz robim pokus na muzovi s ampulkami od vichy neogen tak uvidim ako to dopadne je to 3 mesacna kura🙂

clarysek
6. feb 2013

@lubka19 zkus methionin 500mg!!! Mi neskutečně padaly vlasy a výsledek se dostavil už po měsíci. Přestaly vypadávat a začaly růst nové :D

bambo308
11. feb 2013

Regeneracne ampulky na vlasy od svajciarskej firmy JUST, pre viac info, napiste IP 🙂

kika1981
12. feb 2013

šampon a condicioner Salontextur, viacerí majú odskúšané v mojom okolí, a vychvalujú, Revalid zbytočne zaťažuje žalúdok, pitie žihl. čajú len pomáha ... má antioxid. účinky a hl. čistí organizmus.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli