Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo je to za bolesť?

el144
27. okt 2011

najde sa tu niekto kto ma podobne bolesti????v noci alebo rano ,ci cez den ma chyti bolest od brucha ,ku maternici a az dole a potom ma zacne boliet konecnik ,nemozem si sadnut ani chodit iba sa plazit postvornozky.vatsinou to pride 14 den po menstruacii a ako keby ma nozom rezali.robili mi testy na rakovinu,vytery a vsetko ostatne,ale vsetko je negativne a nevedia co to je...potratila som a aj pocas tehotenstva som mala tie bolesti.je riskantne porodit prirodzenou cestou.da sa objednat cisarsky?ci to urci lekar.....toto sa stalo v zahranici a budem zvedava ci nasi domaci lekari zistia preco....stalo sa to uz niekomu z vas?poradne uz neviem co mam s tou bolestou robit ci ako to utlmit

twinflame
27. okt 2011

@el144 takato bolest moze byt sposobena hemoroidmi. Tie sa nemusia navonok viditelne prejavovat, ale mozu sposobovat bolest.

yukki
28. okt 2011

@el144 ja som mala presne tieto bolesti a aj v tom čase cyklu ako Ty zhruba. Šla som na gastroenterológiu presvedčená o tých hemoroidoch alebo voľačom ešte horšom...z tej ambulancie ma poslal dr rovno na gynekológiu, vyšetrili ma, zistili cystu, potom po operácii sa to upresnilo. Endometriózna cysta...bola prirastená k hrubému črevu, preto tie bolesti. Skús si dať urobiť sono u gynekológa, čo najskôr.

danu
28. okt 2011

@el144 opytaj sa v teme na ktoru tu dala link traktor

Tu začni písať odpoveď...

Odošli