Čo je to za chrobáka?

kkaajjaaa
20. jún 2019

Dobry den nepatri to do tejto skupiny ale neviem kde to mam dat xi . Chcem Vas poprosit co je toto za chrobaka .Mame sietky na oknach tak tomu nerozumiem .

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkaajjaaa
autor
20. jún 2019

@lubkahubka86 komar???? To mi naslo alebo nieco ze malaria vsak napiste prosim vas normalne

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkaajjaaa
autor
20. jún 2019

@lubkahubka86 vsak to nam z vonku lieta do bytu .take nieco je na svk ??? No sa mi to nezda ale dakujem

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkaajjaaa
autor
20. jún 2019

@lubkahubka86 praveze nam to kape na okne same to vyschnina a kapina

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fokuska
20. jún 2019

@lubkahubka86 Ty si normalna??? Toto je komar? V druhej teme elektrosoky pre gayov lebo su "chori"... ty co si za troll?

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fokuska
20. jún 2019
limcasimca79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniel69
20. jún 2019

@lubkahubka86 píš určite viac, si mimoriadne zábavná, popri tom nám prosím prezraď ktoré že konkrétne štádium vývoja komára je toto. A hneď potom prezraď, aké medikamenty ti podáva tvoj brat psychiater😊. Ak si len troll, ospravedlňujem sa, píš ešte viac a zabávaj nás 👍, len prosím ťa vyhýbaj sa ruským elektrošokom, mohla by si sa retrográdne zmeniť na gaya😊😊😊👍

kkaajjaaa
autor
20. jún 2019

@daniel69 podla mna to je cervotoc spizni alebo chlebova take nieco som nasla

natalienka12
20. jún 2019

@daniel69 👍👍👍

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalienka12
20. jún 2019

@lubkahubka86 Stupil ti na otlak? Aj muz moze mat deti, je o tom vela vedeckych studii, ale nie na slovenskej wikipedii 😂😂😂😂😂😂😂😂

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limcasimca79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubkahubka86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
judar
20. jún 2019

@lubkahubka86 rodinka šibnutých a ty ako sofistikovaná negramotná členka nerozoznáš chrobáka od komára 😂

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limcasimca79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajamalka
20. jún 2019

@lubkahubka86 no nie je. Komar patri do radu dvojkridlovcov, chrobaky su rad chrobaky.

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fokuska
20. jún 2019

@beky1813 Musela som ta oznacit a "prizvat" do tejto debaty :D :D

moninah
20. jún 2019

@kkaajjaaa cervotoc chlebovy neprilieta z vonku. Je v potravinach. Ha som si ho kedysi donoesla domov v krabicke caju. Je taky velmi krpaty a do cervena.

tiumen
20. jún 2019

@fokuska unudené deti ktoré sa hrajú na vtipné 😏😏😏

daniel69
20. jún 2019

lubkahubka a limcasimca je jeden a ten istý troll.... a je to chlap, mrzí ma to dievčatá že tu psychouš robí zlé meno mužom😂 tak ale je leto, treba byť tolerantný.