Čo mi pomôže na bolesť krčnej chrbtice?

20. apr 2021

Čo pomôže na bolesť krčnej vystreľuje do ramien a rúk

danim
20. apr 2021

Masáž

autor
20. apr 2021

@danim ani idem na rehabilitácie už až nohy má bolia

danim
20. apr 2021

Ja mam aktuálne krk seknuty ... a z krčnej chrbtice ma boli aj hlava... pomáha mi cvičenie - online -chrbát- a to sa všetko fajn precviči a pomáha je to výborná prevencia.

autor
20. apr 2021

@danim môžu z toho až nohy bolieť ?

danim
20. apr 2021

To netuším.,, mna zo stuhnutého krku boli hlava. Nohy si myslím, že z normálnej chrbtice, nie krčnej. ( kolegyňa to práve rieši... bolest nohy a vyzerá, že z chrbtice )

autor
20. apr 2021

@danim no mna krcna boli ale trocha aj nohy :/ idem ešte k ortopédovi a rehabilitácie

palisko
20. apr 2021

cvičenie pod dohľadom fyzioterapeuta.

lindusss2016
20. apr 2021

Na problemy s krcnou chrbticou pomoze mozno na chvilu masaz na uvolnenie, ale potom uz jedine pravidelne cvicenie. Ja som mala obrovske problemy s krcnou, kym som zacala cvicit jogu, potom zrazu vsetko zmizlo. Teraz sama lektorujem 😊 a som fit. O dva tyzdne mi zrovna zacina online kurz na zdravy chrbat, pokojne sa ozvi, ak by ta to zaujalo

autor
20. apr 2021

@lindusss2016 áno mala by som cvičiť myslite že z toho môže vynechAvat aj srdce alebo preskočiť ?

ibrunova
20. apr 2021

Prepáč, ale podľa toho všetkého, čo tu opisuješ, by si mala navštíviť lekára.

matka1961
20. apr 2021

@lindusss2016 mňa by to zaujímalo ak môžem vedieť bližšie informácie🙂

xili99
20. apr 2021

nám na jóge poradila také cvičenie, že si ľahneš na zem na brucho, dáš ruky za hlavu a zdvíhaš lakte k sebe, to je vraj super na rýchlej uvoľnenie krčnej chrbtice ale inak nepomôže nič ako pravidelné cvičenie, hlavne ak máš sedavé zamestnanie

evamea
20. apr 2021

Ja som bola na injekciach kolagénu 3x4 injekcie, odporučené plávanie, cvičenie. Mala som to v stave, že ma seklo niekoľkokrát za mesiac, momentálne mám kľud.

dagmaraspi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
21. apr 2021

Vynechavat... tak to veru neviem 🤷‍♀️ radsej sa nechaj vysetrit. Z krcnej chrbtice mozes pocitovat busenie, ale o vynechani som este nepocula.

autor
21. apr 2021

@lindusss2016 vyšetrená som u kardio už

lindusss2016
21. apr 2021

@dagmaraspi
@matka1961 baby, moje online kurzy prebiehaju na youtube. Funguje to tak, ze po zaplateni prispevku na ucet nasho studia (15€ na mesiac) dostavate kazdy tyzden sukromny link, len staci kliknut a sledovat 🙂. Jedna lekcia trva 75 min, vsetko vysvetlene dopodrobna ako pre zaciatocnikov. Kurz na chrbat mi zacina 28.4. Mozte pozriet na FB stranku Anaháta štúdio, tam to najdete aj v udalostiach.
Vacsina problemov s chrbticou vychadza zo slabeho brusneho svalstva a samozrejme sa k tomu pridavaju aj zle navyky, najma sedave zamestnanie, ale su to rozne cinnosti, ktore bezne vykonavame. Matky po porode a s malymi detmi su obzvlast zatazene. Na kurze sa ucite spravnemu drzaniu tela, spevnujete brusne svalstvo a precvicujete celu chrbticu, co eliminuje bolesti a rozne problemy s tym spojene. Joga ako taka tiez priaznivo vplyva na hormonalny, lymfaticky, traviaci aj nervovy system. Pokojne sa pytajte, ak vas este nieco zaujima

lindusss2016
21. apr 2021

Aha, tak potom verim, ze tam je vsetko ok. Mozno mas len taky pocit, ze ti vynechava, nie? No z chrbtice su take vselijake problemy, ze to by clovek ani neveril 🤷‍♀️

autor
21. apr 2021

@lindusss2016 no neviem možno áno lebo kardio bolo ok nepovedal nič take robil mi len ekg,echo

matka1961
22. apr 2021

@lindusss2016 nemám už FB.. tak napíšem ti ip dobre?

evulienkaeko
25. apr 2021

@lindusss2016 ahoj ja mam tiez problem s krcnou chrbticou chcela by som sa informovat na ten online kurz

lindusss2016
26. apr 2021

@evulienkaeko pisrm ti do ip

jankahunatova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz