Čo mi pomôže na vaginálnu mykózu?

csilla1977
15. jan 2016

mám často vag,mykózu.po vyliečení zase opakuje,,volnopredajné lieky poznáte?napr.čapíky,tabletky, okrem canesten,lebo to nepomáha.... 😒 😒

surriana
15. jan 2016

Aloe vera jelly......si to tam aplikujes a je po mykoze.....

zuzanadringus
15. jan 2016

Ja si robievam vyplach rosalginom a hned na to si dam vaginalnu tabletu canesten1...a viem ze mam pokoj aj na pol roka... skusala som aj canestenkombi (tableta a krem) a to pomohlo tiez... ale vzdy to kombinujem aj s vyplachom rosalgin... je dobre si ten vyplach robit raz za 1-2 tyzdne ako prevenciu 🙂

vladinka
15. jan 2016

ja mam tiež chronický problém...používala som aj rosalgin, aj canesten aj všetky volnopredajné čípky, krémy atd....cca raz do mesiaca musim navštíviť doktora kvôli, robili mi všetky možné vyšetrenia, ale všetky výsledky boli tip top...tento problém mám roky ...výborný bol Mycomax ale od apríla 2015 sú všetky antimykotiká na predpis..takže mne zostáva len lekár

kika46
15. jan 2016

Ja som mavala mykozy pravidelne, stale len canesten alebo od doktorky macmiror alebo nieco take.Nic mi nepomahalo stale sa opakovali. Potom som si kupila tablety Candistop je to volnopredajne a odvtedy mam pokoj. A este som vyhodila vsetky tie emulzie na intim hygienu. Uz len cisou vodou. Fakt to vyskusat ten Candistop. 🙂

limetka69
15. jan 2016

Treba sa preliecit z vnutra. Kupit laktobacily a aspon mesiac ich uzivat. Obmadzit sladke. Takto som sa ja zbavila chronickej mykozy. Je to bakteria, ktora sidli v crevach a siri sa do celeho tela ked sa premnozi. Ak si napravite crevnu mikrofloru tak budete ok 🙂

sakura77
15. jan 2016

Menej sladkého, v sprche laktacyd,žiadne bežné sprchace A mne pomohla trojmesačna wobenzymova kúra.ak prihara,vyplach rosalginom.ja som mavala mykozy hrozne často A po dvoch týchto kurach(po prvej som behom.roka mala už len raz)a po druhej ktorú som zopakovala po cca roku už ani raz😉a to už je vyše dvoch rokov.

llaurita
15. jan 2016

Mne asi najviac pomohli probiotika, najprv som pouzivala klasicke tabletky z lekarne a neskor som si zacala vyrabat domaci kefir z tibetskej huby. Dalej treba vyrazne obmedzit cukor a bielu muku. A tiez ten Lactacyd odporucam.

lucka58
15. jan 2016
Používateľ lucka58 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lucka58.

Ja som zase na základe článku http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-zdravi-zdravi/110849/jak-na-opakovane-posevni-mykozy.html začala robiť výplachy s Triphalou http://ajurshop.sk/produkt/triphala-caj/ a užívať Neem http://ajurshop.sk/produkt/neem-kapsuly/ a zatiaľ sa mi už dlhšie nič nevrátilo, tak dúfam, že to vydrží 🙂

mystisch
15. jan 2016

ja som taky bio typek, co skusa mimo chemicke veci a teda u mna zabralo...tak ako baby pisu hore...odstranit sladke ...ak mas chute...chod do ovocia, orieskov a detto biela muka ...pi kefir,zihlavovy caj na precistenie krvi, urologicky caj...precisti ti mocak a ked uz je zle , tak ja som dostala poradene a teda mne to pomohlo...i ked je to trolinku neprijemne...biely jogurt so zivou kulturou...pozor ziadne rajo...ani danone..pozri poriadny biely jogurt...do toho namoc tampon a davaj si to...ja si kupujem tie probioticke v lekarni...tot moje bezchemicke pokusy :D

zdena12345
16. jan 2016

upravit zivotospravu, zvysit imunitu (k tomu moze patrit napr aj prestat uzivat HAK- co u mna zabralo), pit acidka, kefir, probiotika....
lieky na samotnu mykozu mozu byt len docasne riesenie s castym opakovanim problemu, ale na uvod aj tie splnia svoju funkciu
a teraz stiplava tema. upravit sexualny zivot. neviem ako si na tom, ale u nas bolo treba vyrazne obmedzenie frekvencie. po okamzite sprcha- ziadne ze o 5 min. hned!!! ziadny ejakulat do posvy. pozor na niektore kondomy ak pouzivate. aj na ne byvaju reakcie co narusia prostredie v posve. a rada od dr- nepouzivat intim. mydla. len vodu. dalej vetrat (cez leto sukne, saty, nohavicky nech sa nezarezavaju, nie tesne nohavice )...