Čo mi pomôže pri zápche?

petrastrbanikova
19. feb 2021

Baby mate nieco overene na zapchu?caje a vela vody nemyslim momentalne...nejake vitaminy vo forme tabliet co su fakt ze ucinne ? dakujem

lubiss
19. feb 2021

ja som si kupila vlakninu od nestle optifibre..zatial uzivam druhy den tak uvidim dost si ju svokra pochvalovala ze mala zrazu presne pomaly nacas a bez bolesti

monro
19. feb 2021

psylium. dve cajove lyzicky do trochy vody, potom zapit velkym poharom vody. kazde rano toto spravit a urcite to pomoze.

derdia
19. feb 2021

Oprtifibre nemusis vela pit.. Ale pri psylium musis vela pit lebo ta zapecie.

scorpionlady
19. feb 2021

@petrastrbanikova ahoj, my používame vlákninu Zinobiotic. Je to špeciálny typ 8 vláknin, ktoré nakŕmia dobré baktérie v celých črevách, nielen v niektorej časti čriev. Používame ju celá rodina, aj deti (2,5 a 7 r) a nemáme žiadne problémy tohto typu 🙂 Poznám aj ľudí, ktorým sa upravilo vyprázdňovanie vďaka tomu. Samozrejme treba piť veľa čistej vody, pri užívaní vlákniny ešte min. pol litra vody do plusu k bežnej dennej dávke. Ak chcete viac info, kľudne napíšte. Mám tú vlákninu aj doma.

petrastrbanikova
autor
19. feb 2021

@monro toto som mala ale hned som to bezala vyplut 😃a kapsulky akosi nic 😏

petrastrbanikova
autor
19. feb 2021

@scorpionlady pisem 🙂

radkakata
20. feb 2021

@petrastrbanikova moje problemy so zápchou sa mi po dlhom čase podarilo vyriešiť výrobkom Nutra Bona symba. Ak chcete viac info napíšte.

iva_nas
11. apr 2021

@radkakata môžte mi prosím poslať viac info? Je to vhodne aj pre deti? Po akom čase sa prejavilo zlepšenie? Dakujem

vladik66
9. mar 2022

@scorpionlady ahoj, prosím ta, akú dávku dávaš 2r dieťatku? Ja mam 1,5 a 3r, rozmýšľam, ze by som im to zaradila, len neviem, v akej dávke. Ďakujem

radkakata
10. mar 2022

Nutra Bonu symbu z "Projekt zdravia " sme dali našej aj vnučke prvý krát, ked mala 20 mesiacov jednu moka lyžičku do mlieka, ráno potom ešte raz večer na druhý den vela prdkala. Potom sa to začalo uvolnovat.

scorpionlady
12. mar 2022

@vladik66 ahoj, pre 1,5 r by som dala polku odmerky a pre 3 r jednu celu odmerku.

vladik66
12. mar 2022

@scorpionlady ďakujem veľmi pekne

radkakata
13. mar 2022

máš Nutra Bonu? pre 1,5r. by som dala moka lyžičku do mlieka neviem aká je odmerka, lebo NBS nemá odmerku, pozri si w.projektzdravia.sk,

scorpionlady
15. mar 2022

@vladik66 rado sa stalo 🙂