ČO MôŽU ZNAMENAŤ BOLESTI MEDZI REBRAMI?

lea36
25. aug 2019

Ahojte baby mám taký problem. Mám bolesti medzi rebrami v strednej časti brucha. Nikdy som takéto bolesti nemala a nemám ani žalúdočné vredy ani žiadnu rakovinu. Silné bolesti sú hlavne v noci a ak som nalačno alebo nejem nič tak asi 1-3h. Bolesti sú také že jemne zosilňujú až dosiahnu maximum a potom spät klesajú. Popri Tom mávam neuveriteľné silné škrkanke v bruchu.Pri týchto bolestiach mám aj nutkanie na vracanie či úplne vracanie. Som s toho zdesená pretože tie bolesti trvajú už asi 1mesiac A keďže dospievam tak neviem či to môže byť u mňa vážne a či sa mám ničoho obávať.Vopred ďakujem za každú radu 😢

hettinka
25. aug 2019

@lea36 žlčník možno.

korunka1
25. aug 2019

@lea36 prečo o svojich problemoch nepovieš reálne niekomu doma? Kôň a virtualita v tomto smere nie je najlepšie riešenie.

stanulik33
25. aug 2019

Asi žlčník. Treba ísť k lekárovi, urobia sono a odporučia liečbu. Nie je to nič hrozné, zbytočne takto trpieť. A ešte jedna vec, ak je to žlčník tak to samé nezmizne a bude sa zhoršovať. Treba čím skôr ísť k lekárovi.

deti95060810
25. aug 2019

píšeš medzi rebrami v strednej časti brucha....
myslíš okolo pupka? tam bolí pankresa....ešte spresni na ktorej strane rebier...pravá - ľavá...

januelik
13. apr 2020

@lea36 mna takto bolievalo a zistili helikobaktera

leameleg
20. okt 2020

@lea36 ahoj vies mi napisat sukromnu spravu ? Momentalne mam to co ty. Dakujem