• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo na angínu alebo prechladnutie. Pomáha kloktanie?

17. mája 2012 
tiez ma chytilo hrdlo a nadcha a chcem sa spytat, ci tie cumlave tabletky na hrdlo, typu neo-angin a strepsils su vhodne aj pre tehulky. v jednej lekarni mi odporucili orofar, ktory vraj urcite mozu aj tehotne a v dalsej ma upozornoval, ze iba homeopatika. tak neviem... vdaka!
19. mar 2009 o 18:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka mne odporučil lekár BIOPAROX je to spray a čítala som že veľmi dobré je kloktanie šalvie, tak ja to tiež idem skúsiť.
19. mar 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tehulky na kloktanie je najbezbecnejsia vlazna slana voda
20. mar 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som od bolesti hrdla v tehu užívala homeopatiká HOMEOGENE 9 - sú na cmúľanie - rýchlo mi zabrali a dcérke neublížili :wink:
20. mar 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mali ste niekto zdúrené uzliny? ja ich mám strašne veľké, najprv som nevedela prehĺtať, včera sa mi už zhoršil hlas, v noci som nemohla spať kvôli tým uzlinám, tak ma to bolelo, mandle mám tiež zväčšené, teploty nemám, ale tie ja nemávam nikdy... trápia ma tie uzliny...
25. mar 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne super pomáhalo homeopatikum Coryzalia môžu to tehotné aj dojčiace ženy. :wink:
25. mar 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to trvá 4 dni... hrúza, takto dlho ma hrdlo ešte nebolelo...
26. mar 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly a bola si u dokiho? urcite by si podla mna mala zajst, on zvazi...Ja som v 1. trimestri brala antibiotika a v pohode /existuju take ktore su bezpecne i v 1. trimestri/...Ci obvodak, ci dokinovia v nemocnici mi hovorili, ked som sa plasila ze ublizim babatku, ze pre babo je horsie ak zotrvava v zapaloch ako antibiotika...ze skor ho moze zabit nelieceny zapal ako antibiotika...tak to zvaz a neliec sa radsej sama :wink:
26. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takže doktorka mi odporucila domace kloktanie: 1dcl vody, na spic noza soli, na spic noza sody bikarbony a 1 mala lyzicka alpy - kloktat...
15. nov 2011 o 11:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčata. Som v 16 tyždni tehotenstva a dosť som prechladla. MAm prišernu nadchu, sucho kašlem - neodkašliavam, boli mah rdlo a dnes som sa zobudila s tym že mam zalepene oko a červene - len lave. Rano vychrkavam take tvrde hlieny. Teplotu nemam. Mam isť ku lekarke? Doma pijem zazvorovy čaj, cmulam propolky, kloktam hrdlo slanou vodou. Neviete nejaky dobry liek pre tehotne na odkašliavanie a zriedenie hlienov? A na tie oči čo môžem ? Ďakujem za odpovede
17. máj 2012 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok