Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo na boľavé hrdlo?

kvietik
17. nov 2012

Dobry den poradite mi nejaky recept na bolave zachripnute hrdlo?

leam
17. nov 2012

Ahoj, mne pomaha kloktať propolis🙂

mpg
17. nov 2012

Mne zvyknú dobre urobiť Zlaté pastilky/je to prírodná čínska medicína/ a striedam pri ďaľsom ochorení zase skúšam Homeovox, pri ďalšom Hedelix kvapky, ak to ešte nie je stav s horúčkami.

raza
17. nov 2012

no baby a poraďte niečo pre mňa, tehotnú s bolavým hrdlom a nádchou ☹

xlucia
17. nov 2012

@raza mozes kloktat striekat si salviovy sprej. ten je na zapaly

raza
17. nov 2012

@xlucia a to zoženiem bežne v lekárni? má to aj nejaký konkrétny názov?

xlucia
17. nov 2012

@raza pytaj si florsamiln v spreji. stoji to tusim 2e, a kup si aj panthenol na cumlanie. dobry je ten s pomarancovou prichutou. ten nie je hnusny.

natalinkaco
17. nov 2012

@raza šalviu by tehotné nemali brať, mne v tehotenstve pomohli homeopatiká

natalinkaco
17. nov 2012

@raza šalvia môže spôsobiť sťahy maternice a spôsobiť potrat a taktieť môže spôsobiť stratu materského mlieka

monyccka
17. nov 2012

podrvene klinceky (tu koreninu) - asi 10 ks zaliat vriacou vodou a nechat 10 minut luhovat. Precedit, vychladit na teplotu tela a vypit. Opakovat trikrat denne. K tomu panthenol pastilky a calciovy sirup.

@raza calciovy sirup. A zazvorovy caj s medom a citronom..

jaja28
17. nov 2012

ahoj, ja beriem homeopatika na hrdlo aj hlasivky, vzdy mi v lekarni poradia co by bolo najvhodnejsie 😉 skus a uvidis 🙂

odrik
17. nov 2012

Ja som dnes štvrtý deň po operácii mandlí, nekonečná bolesť! Ale pred tým som mávala veľmi často angíny, mne veľmi pomáha oblievanie hrdla a kloktanie odvaru zo šalvie a repíka a cmúľanie tbl. Panthenol 100. Takto bojujem aj teraz po tonzilektómii. Tak nech Ti len niečo zaberie 🙂! Pekný dník!!!

raza
17. nov 2012

a zázvor s v tehotenstve môže?? myslela som, že nie.. skúsila som robiť ten cibelový sirup, ale dvíha sa mi žalúdok, len čo ho ovoniam.. fuj, nedokážem to okoštovať 😝
@monyccka

natalinkaco
17. nov 2012

@raza ja som sa tiež bála aj zázvoru, je ževraj dobrý na nevolnosti v tehotenstve, ale v malom množstve, ale ja som sa aj tak bála

reni1512
17. nov 2012

Kloktat so slanou vodou,alebo harmancekom, aspon kazdych 15min, 1/2 hod a kup si Homeovox 9, pripadne Stodal sirup

monyccka
17. nov 2012

@raza ak by sa nemohol, do stvrteho mesiaca by som zdochla od nevolnosti ;) Viem, ze sa s nim nema prehanat, ale zas, kto ho chrume len tak, ze? A ked som sa pytala gynekologov (viacerych), kazdy mi povedal, ze este nepoculi o komplikacii zo zazvoroveho caju. Zazvor sa pridava aj do vsetkych tych pastiliek a lizatiek a pod pre tehotne. Takze bez strachu nastruhat kusok (cajovu lyzicku) korena, zaliat vriacou vodou, nechat luhovat 15 minut, scedit, ochladit na max 40stupnov, vtedy pridat med a pokojne namiesto citrona vitamin C v prasku (nie citrodeko!), co dostat v DM. A za dva dni si fit 🙂

jozef24
3. jan 2015

Vrelo odporúčam zlaté pastilky. Sú skvelé a účinné. Firma čo ich dodáva má aj iné dobré produkty, ktoré mám odskúšané. Napríklad Cysticlean an zápaly močových ciest. taktiež veľmi účinný prípravok. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli