Čo na bolesť zubov pri dojčení?

mysiatko
24. mar 2012

ahojte, bože baby pomôžte. Kojím a vyberali mi operačne zub mudrosti a mám silne bolesti. zubár mi síce povedal, že si nato môžem dať tabletku od bolesti, ale ja som brala 2 dni ibalgin a mala bola strašne nervozna a plačliva. tak som ho včera radšej už nebrala, ale to je zase do plaču mne. Čo si môžem zobrať bez toho aby to neprechádzalo malej do mlieka a ja som si od bolesti nevytrhala vlasy. ☹ ☹ ☹ ďakujem

malinovka333
24. mar 2012

@mysiatko skus si dat paralen ten mozes

dadka232
24. mar 2012

tiež by som ti poradila paralen...tiež som si ho dávala ked ma bolel zub, ked som dojčila

tinki
24. mar 2012

kľudne môžeš aj panadol, paralen aj ibalgin. Ale nie dlhšie ako 7 dní

vivusika
24. mar 2012

v pohode aj ibalgin, keď dodržiavaš dávkovanie, tak priesak do materského mlieka je úplne minimálny... to mi povedal dr., keď mi mesiac po narodení malého vyberal koreň zuba. Pretože bez liekov od bolesti neviem, či by som bola vládala existovať...

31majka12
24. mar 2012

mne ked som dojcila zaberal pri vsetkych bolestiach paralen 500,2krat denne

jespera
25. mar 2012

babatko moze byt nervozne a placlive - lebo citi od teba bolest, strach a vsetko co si prezila, vies ako sa hovori - vsetky emocie sa prenasaju do mlieka, takze nemusi to byt ibalginom....ked ti to dovolil brat lekar popri kojeni tak by to malo byt ok...

janicka11
3. nov 2017

Prosim mam problemy zo zubom..Uz mesiac.
Mala som kaz,zacal bolet vyvrtala ta
Dala vlozku znova bolelo vlozku dala von prečistila a nechala volne 2 tyzdne ok a znova bolest..Celu noc som nespala.😞😞Rano som šla znova prrvryala zvacsila teda dierku nech hnis odteka mam atb odvecera ich berem 2krat denne ale ziadna ulava.boli to moc strasne cele podnebie...Keby to neni predna 2jka tak si ho dam vytrhnut no nie ze preliečim ak oncom novembra mi ho odkorena zaplni.
Mam 7mesacne dieta kojim co mozem brat odbolesti?

davidka27
3. nov 2017

možes brať hocičo...

alchemilkazltozelena
3. nov 2017

@janicka11 algifen kvapky..tie sa mozu a aj pomozu

janicka11
3. nov 2017

@alchemilkazltozelena tie sa daju kupit ci na predpis?
@davidka27 no veru dnes som siahla po ibalgine uz nevladzem...neda sa starat odeti domácnosť

alchemilkazltozelena
3. nov 2017

@janicka11 na recept :-/ ale pomozu..
ibalgin by som nebrala je to svinstvo to uz radsej ten algifen pripadne valetol ale ten neviem ako sa znasa s kojenim
viem co je to bolest zubov 😥 to ako dalsi porod strasne daco prezila som si tiez svoje 😑

janicka11
3. nov 2017

@alchemilkazltozelena lebo kamoska m iradi nieco podobne ďakujem