Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo na opakované zápaly močových ciest?

kvetinka1405
10. júl 2019

Pomohla vám nejaká prevencia alebo užívanie nejakych tabletiek pri opakovanych zapaloch močovych ciest?

zlatkapaps
10. júl 2019

@kvetinka1405 tak to sa vzdy vracia, nesedet na studenom, neumyvat sa v studenej vode, ani v studenych bazenoch nespat odokryta

snehulienka8
10. júl 2019

@kvetinka1405 ak sa ti chce skus pit 3x denne caj, v lekarni kup alchemilku, vres a rebricek, namiesaj si to spolu a pi 3x dnne hrncek..
kamoske pomohlo prave pri tych opakovanych zapaloch..kolegyna tak prisla k zdraviu i tehotenstvu a mne tiz nerobil zle..

natuska87
10. júl 2019

@zlatkapaps hlavne sa vyhýbať prievanu!!! Aj toho "light" v horúčavách...Ja som v poslednom roku hotová...Ako kolotoč, stále dookola...😉

ladynkahe
10. júl 2019

@kvetinka1405 po atb sa mi vzdy zapaly vracali..jedine co mi pomohlo je kapucinka vacsia, kupila som si tabletky a uzivala asi 2 mesiace, je to prirodne atb

severankasr
10. júl 2019

Ahoj ja mam za sebou velke komplikacie s mocovymi cestami a oblickami, prekonala som urosepsu s dlhym pobytom v nemocnici, po operacnych zakrokoch som si liecila zapaly pitim repika, striedavo s pitim harmanceka a pitim petrzlenovej vnate cca 3 mesiace, toto mi dost pomohlo. urcite tieto bylinky odporucam, v kombinacii s urologickym cajom "UROSEPT" s kanadskymi brusnicami. Pozor hlavne na prievan a byt v "mokrom".

pininka1
10. júl 2019

Mne naposledy pomohli aj probiotiká s brusnicami, vyslovene na močové cesty. A inak ako píšu baby, ťa baktéria je tam stále, takže kdekolvek si v studenom, tam hneď to príde. Všade nosím papuče, niesom v prievane, pre dutiny odmietam aj klimatizáciu. A keď je len trocha chladnejšie ako bolo aj teraz, tak bez ponožiek ani nespím.

laska201
10. júl 2019

Ja tiez zapal.uz tak mi robilo ze krce a bolesti mi zastavovalo mocenie uz ani kvapka zo mna nesla.teraz mam antibiotika a dnes tlaky a bolesti minimalne.tak snad to uz bude super a ja sa konecne normalne vycuram.

amelia000
10. júl 2019

@kvetinka1405 ahoj, ja som mavala chronicke zapaly moc ciest az mi ich museli cistit..raz taky zapal az mi napuchla oblicka. A prevencia v lekarni maju take tabletky s brusnicami a urologicky caj a stale len pit vela a preplachovat. Celkom mi pomohli antibiotika unasyn tak sa tusim volali...z chronickeho zapalu teraz tak 2x rocne. A po sexe vzdy vycurat a sprcha. A hlavne ziaden farebny a parfumovany toaletny.

tina5959
10. júl 2019

Ahoj.Mna tiež trápili zápaly, mala som aj dvoje ATB po sebe. Aj tak sa po čase zopakovali.
Po viacerych opakovanych zapaloch mi MUDr.predpisal Urovaxom a odvtedy mám pokoj.
Berie sa to 3 mesiace.

natuska87
11. júl 2019

@amelia000 A na osobnú hygienu detské mydlo...

kvetinka1405
autor
11. júl 2019

Ďakujem všetkým za rady

Tu začni písať odpoveď...

Odošli