Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo na vyrážku po holení na trislách?

nikolapaucinova
3. aug 2014

Dobry den,potrebujem poradit, ked sa holite na intimnych mistach...mam potom na trislach takove cervene pupinky buduci den a je to velmi nepekne do plavek....co na to pomaha...? Pouzivala som niveu sensitive,nieco ako vodu po holeni,ale nezabera to a robi sa mi to po kazdem holeni....

lillien11
3. aug 2014

Kúp si elektrický holiaci strojček pre ženy...holiaci,nie depilátor...a nebudeš mať s tým problém 😉 🙂

silvikam
3. aug 2014

Dobre potrieť liehom a potom zasypať detským púdrom. Alebo si to dať zdepilovať a máš pokoj.

ivetoy
3. aug 2014

ostra ziletka

map0007
3. aug 2014

Tiež je dobre potrieť Alpou lesana a zasypat poriadne detským pudrom.

inffinity
3. aug 2014

Ja zasypavam detskym pudrem a je to ok 🙂

jarka197
3. aug 2014

ja si potieram alpou nohy a pod pazuchami.... myslíte, že by to mohol byť problém, ak som 8tt ?

tinaaa84
4. aug 2014

Ja používam detský zásyp aviril a pomáha to dosť rýchlo.

stanislavao
4. aug 2014

treba mat novu ostru ziletku, podla mna su najlepsie jednorazove holiace damske strojceky. po holeni pouzit pripravok, ktory je na to urceny, alebo desky puder moze byt tiez ok. ale bohuzial niekto ma citlivu pokozku a nepomoze nic. potom jedine neholit doma, ale skusit depilaciu v salone. sa divim, ze po holeni pouzivate niektore take "agresivne" pripravky, ako alp,a lesana, voda po holeni a pod. obsahuju alkohol a pokozku drazdia.

eviki
4. aug 2014

Ahoj, zaklad je ostra ziletka, pomale holenie a studena voda (stahuje zapal). Mozes si dat aj kalciovu mast hned po holeni. AK nezabere, mas extremne citlivu pokozku, a potom uz neviem poradit ☹ .

alobalka
4. aug 2014

Aloe vera gel hned po osušení

Tu začni písať odpoveď...

Odošli