Čo na zapálený nerv v nohe, keď dojčím?

ka4
5. nov 2008

Nenašla som túto tému.Potrebovala by som poradiť čo s tým keď lieky nemôžem.
Už skoro mesiac mám zapálený nerv.Bolý hlavne v noci,nedá sa spať.Kojím tak mi lekári nič nedajú.Vie niekto pomôcť?

bibula
5. nov 2008

mna by zaujimalo ako na to prisli,ze mas zapaleny nerv?

ka4
autor
5. nov 2008

bola som u lekára a som mu popísala že ma bolí noha od sedavieho svalu a vystreluje bolesť do päty.a lekár že to bude zapálený nerv a keďže kojím tak nič my nemôže dať.tak sme sa dohodli že keď nebudem kojiť a bude to boliť tak prídem./syn má 11.11 1 rok,pomaly ho už odúčam ale je to naozaj pomaly a noha bolí/

ka4
autor
5. nov 2008

a lekáreň som tiež navštívila a tiž my nič nemôžu dať.

bibula
5. nov 2008

podla mna ho mas zaseknuty,skus si pocvicit-lahni si na chrbat na zem- polkrc zlahka v kolenach. spodky noh na zemi stale skus drzat a pomalilinky sa otacaj od pasa dolu do stran.trup a nohy na zemi!aspon po 8-11 krat na kazdu stranu,potom napis co a ako.
ale vsetko pomalicky. 😉

mracik
5. nov 2008

počas tehotenstva s najmladším synom som mala presne tieto problémy, pomohlo mi plávanie a opatrné cvičenie
inak, nemáš skoliózu? ja mám tieto problémy z toho. Ešte aj teraz sa mi občas tie bolesti vrátia, vtedy viem, že mám viac cvičiť 😉
inak lieky síce pomôžu od bolesti, ale v tomto prípade neliečia príčinu...

ka4
autor
5. nov 2008

bibulka nebude zaseknutý lebo to neide od chrbtice ales o sedacieho svalu ako keby s klbu.už som mala zaseknutý nerv ale to bolo z chrbtice a to tiež s liekmy my to liečili.ale skúsim dík

ka4
autor
5. nov 2008

mracik čo je to skolióza?nič také lekár nespomínal.a aké cviky?Pomôžu nejaké čaje alebo niečo čo môžem ke´d kojím?Dík

bibula
5. nov 2008

skolioza je kriva chrbtica.... tiez mierila tam kde ja-ja si aj tak myslim,ze je to skor zaseknuty ako zapaleny. myslim,ze problem je na pravej strane ,nie v krizoch ,ale v oblasti oblicky-/aspon podla foto/.
skus aj nohami tedy v zhybe-stehno zadok -pomalicky pokrutit,potom sa postav a stavec po stavci sa spustaj dolu kolko vladzes.a zase tak postupne hore-pocitis,kde je problem.-)

denisocka
15. dec 2008

Aj ja mam nieco seknute,zacalo to akoby zaseknutim kostrce,a teraz si necitim telo.teda som na rozsypanie,ukrutne ma bolia bedr.klby a stehna,krize a krivam,boze.najhorsie je dat syna do postielky a zohynat sa

zoja2011
3. mar 2009

ahojte..ja som mala bolest v celej chrbtici,,bolel ma kazdy sval,nemohla som robit nic bez toho aby som az zuby nezataal,,teraz mi to preslo so sedaveho svalu,takze ked kracam nieje to nic prijemne,neviete mi poradit?chrbtica ma uz neboli ale ten sval to je strane..dakujem

denisocka
3. mar 2009

tak ja som s tým vtedy bola,bol to zaseknuty nerv a dostaĺa som lieky- Coxtral a Mydocalm. Ked som ich vybrala v lekarni,vratila som sa s kontrolnou iotazkou,či to možem ked kojim a samozrejme že odpoved bola : NIE ! 😕 tak som si mala kupiť len nejaku masť na potieranie toho bloku v krížoch,Ja som kupila DICLOBENE a vrelo odporučam,za 2 dni som nevedela ,čo ma to ten dlhy čas tak sakramensky bolelo!!!!

lanada
25. apr 2009

Ahojte. No ja som po pôrode tretí týždeň a strášne krívam na ľavú nohu,začalo to pred pôrodom keď mi padlo bruško dolu. Po pôrode sa to však nezlepšilo-naopak. Samozrejme nič užívať nemôžem a celkovo neurológ zjavne s nechuťou sa mnou zaoberal keď som mu oznámila že kojím..Terapeutka tiež so mnou veľa nezmohla keďže ona tam našla aj zápal..už fakt neviem na koho sa obrátiť...denisocka tú masť DICLOBENE môžu aj kojacie matky?

denisocka
25. apr 2009

xiiiiiiiixiiiiiii lanada,kukám že tu som už písala skor a teraz som ti odpisala aj do tvojej temy,a to som ani nevedela,že som o tom už aj písala

maminkatn
25. apr 2009

ahojky..babulky...neviem ci som an dobrej teme,,,ale mohli by ste mi poradt,,kde by som sa mohla viac,dozvediet,,o..pasovom,,opare,,,teda herpese,,,,mam ho teda,ale na ruke,,,a dr povedala,ze to mam,,herpes braxialis...a rada by so sa dozvedela,nieco,,o,,tomto,,,,poradite mi,,,, 😖 😖

denisocka
25. apr 2009

skus založiť temu,alebo najdi vo vyhladavači,toto tu je asi o inom 😒

ltgee
3. júl 2009

no vidim, ze nie som sama co am taketo problemy a vidim, ze aj mamicky alebo tehotne zeny....ja som z toho uz zufala ved ja sa nemozem postavit ani z postele ani si nijak lahnut tak strasna je to bolest....bola som aj u ortopeda aj u neurologa ale vraj sa to vyliecit neda....no ale tak skusim tu masticku DICOBLENE snad to pomoze aj mne .... inac stava sa mi to aj z prechladenia....vtedy to hned citim alebo ked si lahnem na chrbat napr. na nieco tvrde hned citim bolest v krizovej oblasti.. 😢

mamamima
20. feb 2010

Ahojte, ja sa pripajam k mrzakom 😢 neskutocne trpim, nemozem ani vstat, za malou behat, nic, este rano ako tak, ale vecer skuvinam od bolesti...objednana som ka takej pani, co napravuje chrbticu, pravdep. mam vyskoceny stavec a zaseknuty nerv...som si urcila dg 😀 a tiez kojim, takze neviem co si mozem dat ☹ tiez mi problemy zacali uz v tehu a teraz asi tyzden sa to zo dna na den zhorsuje...viem ze take tety akej sa chystam moc neodporucaju lekari, ale verim, ze pomoze, uz v mojom okoli pomohla vela ludom a spolupracuje aj s lekarmi...aaaauuuu, tehotenstvom k invalidite 😝

lankas
28. aug 2015

Ahojte baby,neviem ci sa tu najde niekto kto zazil to co ja alebo bude vediet poradit emoticon pred dvoma dnami,som sa rano zobudila a strasne ma bolela lava noha,to miesto za prstami...prvy den som ale ako tak cupkala,vcera to uz bolelo tak,ze som si dala octan.mast a s obviazanou nohou som aj spala.A dnes rano ako tak dobre po 2-3 hodinach statia opat bolest a teraz som to na novo natrela,obviazala.Neviem to ani poriadne opisat ako to boli,nikde som sa nebuchla,nezakopla.znama mi povedala,ze mozno mi maly tlaci na daky nerv.Co myslite?

hanicka45
9. jan 2020

Zaseknuty nerv v nohe

luiana
13. feb 2021
luiana
13. feb 2021

Baby noha vám netrpla?