Čo pomáha na svrbenie očí?

lulistek
4. jún 2014

Moj priatel ma vzdy na jar svrbenie oci, poradte mi prosim co Vam na to zabralo.

Dakujem!

eunomia
4. jún 2014

Allergodil ... Neviem ci presne tak sa to pise ale ja to mam od alergologicky 😉

janinah
4. jún 2014

priateľ nech si skočí na očné,potrebuje kvapky proti alergii,ale najprv vyšetrenie očí

jaja1979
4. jún 2014

@lulistek Presne toto ma aj moja dcera, ma alergiu na rozne pele a travy, ktore zacinaju kvitnut zavcasu na jar a trva jej to az do leta. Chodim s nou na ocne a ma kvapky, co sa kvapkaju 2x denne uz od februara, aby sa oci chranili pred nadmernym svrbenim. pomaha jej to, ale niekedy sa k tomu pridaju aj nadcha a kasel a to uz musim davat celkovo antihistaminika. Jednoznacne - smer alergolog alebo ociar a oni ti presne povedia, co davat, lebo samoliecbou roznymi liekmi si moze viac uskodit ako pomoct.

katulka288
4. jún 2014

mne velmi pomhla mast ophthalmo-hydrocortison. len mna nesvrbeli priamo oci, ale skor pod ocami.. ponatierala som a pomohlo...len v lekarni mi pani povedala, ze je to len na predpis.. tak mi to akoze vynimocne preda.... a predala mi to vynimocne aj dvakrat 🙂

aristka
4. jún 2014

tak ako píše
@janinah sú na to kvapky ,len treba ísť k očnej dr.aj aby sa vylúčil iný možný problém a predpíše mu aj kvapky...