Čo pomáha na vypadávanie vlasov?

andrejka1983
8. júl 2012

baby, prosim vas poradte mi nejaký dobrý šampon,tabletky alebo zábal na vlasy aby mi nepadali. Viem že denne može vypadnut sto vlasov a je to OK ale tak ked mam riedke vlasy, tak mám pocit že si musim strážit každý vlasok. Inak som si všimla že ked som doma v meste na dovolenke asi tak cca mesiac tak tam mi vlasy padaju ovela menej, ale ked sa vrátime naspet na stredne slovensko kde bývame na dedine, tak mi zase padaju vlasy vo velkom 😎 ☹ ...može to byť aj tou zmenou vzduchu, prostredia, vodou,stresom alebo čím....???? dakujem 🙂 ))...inak rapidne sa to začalo asi 3 mesiace po porode,a dnes ma už malá dva roky a vlasy padajú viac menej stále ☹ ☹ ☹

lussy211
11. júl 2012

No mám rovnaký problém ale zrejme pomôže len čas a dobrá strava. Ale počula som že Revalid je fayn🙂

suelop
11. júl 2012

@andrejka1983 Mne zacali padat vlasy 10 tyzdnov po porode, kupila som si od kadernicky sampon, tak som zvedava ako zaberie. A okrem toho mi kamoska poradila minutovu masku na vlasy z avonu, no uz si nepamatam nazov ( treba prelistovat kaztalog) . Jej to pomohlo, tak to asi skusim aj ja 🙂

sampo
11. júl 2012

mne tiez brutal padali vlasy, ako-tak pomohli tabletky forcapil, je to ale na dlhodobe uzivanie .. sampony mi nezaberali. Problem moze byt v roznych veciach, treba hladat pricinu. Vela zdaru 😉

prahaxx
11. júl 2012

skus si davat kavovu lyzicku tekvicoveho oleja, mala som problem s nechtom, 2 roky rozstiepeny, nehojil sa vobec, konecne po mesiaci uzivania je krasne narasteny 🙂 olej uz neprestanem papat, vlasy mi sice padaju, ale vyzera, ze ich mam na hlave viac ako v hrebeni :-/ a su pevnejsie, zdravsie, hadam casom prestanu padat, je na zhanam niekoho, kto by mi ho doviezol z Rakuska, tam stoji malicko, tu je zial aj stvornasobne predrazeny ☹
ked som bola v Cechach, bola tam hrozna voda, tam som mavala problemy - vlasy hrozne a plet este horsia, ze by voda?

silvia.t
11. júl 2012

http://www.vichysk.sk/vichy-dercos-ampulky-prot...

http://www.vichysk.sk/vichy-sampon-posilnujuci-...

po tomto mi vlasy prestali nielen vypadavat ale aj nanovo rast 😀 velmi odporucam,uz po pol kure mi vlasy prestali padat,a ked som dobrala celu tak nic... je to drahe jak svina ale velmi ucinne

siska07
11. júl 2012

mamicky, nic vam nepomoze... cca 3 mesiace po porode zacnu vlasy padat, ci kojite alebo nie.. je to porodom. a nic nepomoze, ani sampony, ani tabletky, su to zbytocne vyhodene peniaze... po case to prejde. ak mate dlhsie vlasy, skratte strihanim... zacnu potom rast nove, budete mat mini ofinku :D

pingu1
11. júl 2012

pitie zihlavy a oplachovanie si vlasy zihlavovym cajom. mne pred svadbou strasne padali a ked som pila a oplachovala zihlavou, tak sa to dost zlepsilo

marisenka
11. júl 2012

Proti vypadavaniu vlasov su dobre orechove listy tie aj tmavovlaskam aj trocha zafarbia vlasky.Teraz ked su zelene treba otrhat dat zaparit a oplachovat vlasy.

hradnapani
11. júl 2012

mne najviac pomohol kvalitny zostrih vlasov. kadernicka mi ich poriadne poprestrihala a nadlahcila a do mesiaca mi prestali padat. (padali mi tak, ze hovorila, ze za 20 rokov nieco take este nevidela). ine mi nic nepomohlo...

katherine82
11. júl 2012

Tabletky biosil

taftkam
11. júl 2012

Ahoj, mne začali padať vlasy po pôrode. Od kojenia. Bola som z toho strašne nešťastná, pretože som mala až také viditeľné miesta - plešinky. Brala som nejaké vitamíny - ale nič. A potom som skusila šampón a kondicionér Salon Texture a vodičku na vlasy od Vischy. No a zabralo to. Začali mi rásť nové vlasy a už mám dosť hustú hrivu. Stálo to dosť peňazí, ale stálo to za to. Tak skús. Ten šampón je fakt super!!!!

nickina14
11. júl 2012

moja rada musiš sa živit z vnutra a nie z vonka🙂) brokolica je dobra na to, aspon 2-3 mesiaca strihat vlasy po 2-3 s,plus dobre vitaminy ale neviem presny nazov to som kupovala v čechach(pred 3r.oni su červene kapsulky) mne to pomohlo,mna to čaka zase 🙂