Čo pomáha na zápchu?

28. máj 2023

Taky osemetny problém🙈ale uz par asi 4 dni mám problem ísť na zachod, už ma aj boli konecnik z toho. Nikdy som taky problem nemala, trávenie cely zivot úplne v poriadku. Čo vám pomáha? Máte nejaké overené čipky alebo nejaké rady? Davam si silné kávy každý deň niekedy aj 2x a nic, pijem dosť vody, vlakninu. Bojim sa aby to neskončilo až moc zle.

122laura122
28. máj 2023

Odporúčam krušinový čaj z lekárne, len opatrne, lebo teda zabera riadne 🌊

anavixy
28. máj 2023

Sirup laktulosa na upravu konzistencie stolice, jednorazovo napr. glycerinovy cipok, ak potrebujes dostat von uz tvrdu stolicu.

tykat
28. máj 2023

Ak to mas prvy krat tak najprv skus odspodu glycerinovy cipok. A potom cviky a masaz brucha, teply kupel.
A strava... mne spolahlivo zabera mak resp. ked zjem nieco s makom tak viem ze musim zostat v blizkosti WC 😁

kik2022
28. máj 2023

Acidko mi pomohlo po asi 4 dňoch, kedy som sa nadopovala sušenými slivkami a asi mi to ešte zhoršili, lebo som ich zjedla až príliš v snahe to zlepšiť, ale malo to opačný efekt.

obleckodogymu
28. máj 2023

Probiotiká, treba dať tráviaci trakt všeobecné do poriadku, nie len riešiť dôsledok jeho zlej cinnosti

ivkaui
28. máj 2023

Asi ta poriadne z niecoho zapieklo... daj si šaraticu

mk1111111111
29. máj 2023

Pomaha aj pravidelne 2x denne jogurt s chia semiackami, po par dnoch by to mohlo byt ok

31majka12
29. máj 2023

Mne osobne pomáha Čakanková káva ...alebo čaj senna list .

ninah1486
6. jún 2023

mne na zapchu pomaha jedine vlaknina, kupujem si ju od ecolife

vsetkounas
6. jún 2023

Mne pomohol na odporúčanie doktorky titanlax je to prírodné prehanadlo ale funguje tak že úpravy trávenie nie tak že ťa preženie vybrala som jeden balík jeden sáčok denne podľa návodu boli dva ale mne fungoval jeden 20 dni a odvtedy mám pokoj .

beahavala
13. jún 2023

ak ju mavas pravidelne tak by som odporucila zaradit do stravy viac vlakniny, ta by mala pomôct