Čo pomôže na plieseň v pošve?

janaliptakova
19. dec 2007

mam jednu otazočku mam dosť zapachajuci vytok moja gynekologička ma už dovolenku neviete mi poradiť čo by som si mohla v lekarni kupiť na pliesen bez predpisu dakujem

baramborka
22. mar 2012

@linka dakujem krasne za radu 🙂 ale vobec mi nepomaha...mam kvasinkovu infekciu a hoc je to udajne antibiotikum asi mi to nesadlo , nič to zajtra idem k lekarovi tak dufam že už budem mat neake poriadne lieky 🙂

linka
22. mar 2012

@baramborka ja som par mesiacov dozadu tiez mala problemy s infekciami a bakteriami,musela som vysadit intimne gely,umyvam sa len detskym mydlom,lekarka uz nevedela co so mnou,ani antibiotika nepomohli,stale zly vyter som mala,ale nakoniec sme este skusili tablety do posvy-gynoflor a po nich som mala dobry vyter,skus sa opytat lekara,je to na lek.predpis a myslim,ze sa mozu aj v tehotenstve 😉

natalik23231
27. apr 2012

Ahojte aj aj by som potrebovala radu nemam žiadny výtok len mam žačevenanu pošvu a ma to svrbí. Ale niekedy to prestane a o hod sa to zase svrbí čo mam robiť

modrofuzik11
19. sep 2012

ahojte, mne tiez pomohol canesten gyn a krem canespor. dobra stranka je www.mykoza-sk.sk.

boniqa
26. feb 2013

chcela by som sa opytat akurat beriem ATB a začalo ma palit v posve,nepoznate niečo učinne ?mala by som prestať brat ATB ?

vefi89
26. feb 2013

@boniqa ja to mám tiež vždy pri každých atb, pomáha mi jenamazol a máčanie v repíku

macka23
26. feb 2013

@boniqa urcite neprestan uzivat atb, kup si probiotika napr. candistop a rosalgin roztok na vyplach posvy.

boniqa
26. feb 2013

@vefi89 brala si nadalej atb? jenamazol si uživala celu dobu kym si brala atb?

vefi89
26. feb 2013

@boniqa brala som nadalej atb, jenamazol som si dávala asi po tri dni, potom mi to ustúpilo. Ale ako trvale riesenie je len návšteva dr, kamka vravela, že jej dala tabletky na tri dni a mala pokoj od vtedy

lulu65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tadaminka
13. mar 2013

acidko 😀

bettylove
11. apr 2013

Baby,ten Canesten je volnopredajný krém a pomôže pri svrbení?

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrofuzik11
13. apr 2013

mne pomaha canesten gyn. naozaj sa nan mozem spolahnut. a navyse sa dobra zavadza.

era3331
13. apr 2013

Pre vsetky zeny, co maju problemy odporucam o kompletne vysetrenie u gynekologa na vsetky bakterie chlamydie, ueroplazmy a potom sa liecit a aj partnera..lebo ako napisala ajkapajka1...zalezi aj na vasich partneroch, vy sa preliecite a on moze byt nositelom ..ked nemate bakterie, plesne..a kvasinky su vyvolane napriklad antibiotikami, treba brat tabletky - probiotika... obmedzte cukry..urcite Vam to pomoze..prajem Vam skore uzdravenie.. 😉 🙂

pe
16. apr 2013

mne pomohol Canesten gyn, a to som uz v tom case bola tehotna, odporucila mi ho gynekologicka, ze sa moze aplikovat aj v tehotenstve a je velmi ucinny, preliecil sa aj moj partner, kupila som take kombinovane balenie, tableta a masticka, bola som velmi spokojna, zatial sa mi to nevratilo, takze urcite odporucam to riesit takto cim skor a aj partnera...

melana
17. apr 2013

velmi dobry na take veci ako su plesne a vytok candimis,gynekologicka mykoza,da sa urobit sedaci kupel,pripadne par kvapiek na mens.tampona nechat posobit aspon 2 hodinky a vnutorne sa uziva 2x2 kvapky nalacno,mozem len a len odporucat

lencika
20. apr 2013

ahojte, ja som bola velmi spokojna s canesten gyn pouzivam masticku a hlavne rychlo zabera , je to pohodlne, ale myslim ze su v pohode aj tablety, treba vyskusat co komu vyhovuje,

nestee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sya
25. júl 2013

@zabacik
@zuzanocka ako sa volaju prosim vas tie kvapky dakujem

zuzanocka
25. júl 2013

@sya Lamioflur. Ale neviem, ci sa daju este zohnat

iveta7677
26. júl 2013

Ja používam Rosalgin. Mne pomáha.

elvira12
26. júl 2013

Ahoj, bez predpisu Ti predaju len Canesten mast alebo vaginalne tabletky. Dala by som si narazovu davku, t.j. tu jednu tbl. do posvy a mas vybavene.
Ak Ti to nezaberie, to znamena, ze vag.mykozu nemas..... 😒

betuska22
26. júl 2013

Anionove vlozky Ale nekupis ich v lekarni
☹ ak niekoho poznas kto ich ma tak od neho alebo na nete alebo aj ja ich mam doma ak chces ...

kostalovalenka
24. jún 2014

Presne antifungol je najlepši

kostalovalenka
24. jún 2014

Potrebujem poradit ohladom tehotenstva.moze byt že ked mi odstránili cystu že uz nemôžem mat diéty?

blue99
9. aug 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
peter573
29. nov 2014

caute. priatelka bola na gynekologickom vysetreni a doktor jej povedal ze ma pliesen . a vraj sa to prenasa iba stykom. je to pravda ? lebo ja nepocitujem ziadne svrbenie a ani zvonkajska nieje nic . ma doktor pravdu , alebo existuje este ina pricina tohto neprijemneho ochorenia ? dakujem za radu

trgypadl
29. nov 2014

@peter573 neprenasa sa iba stykom,staci sa okupat v bazene a mykoza je na svete

peter573
29. nov 2014

dakujem pekne . myslel som si ze som jej tu neprijemnost daroval ja . lebo tak jej to povedal pan doktor