Čo pomôže na popraskané nohy?

fifafi
12. jún 2013

Chodila som pravidelne ku pedikúrke, ale už stojí 14 euro. Zdá sa mi to dosť za 40 minút práce, bez bločka. Nemáte niečo osvedčené, čo je vhodné na nohy? Skúšala som ped egg, rôzne rašple a výsledok nebol bohvieaký. Prípadne vhodný krém?

maca_p
12. jún 2013

dnes som bola s kuponom zo zlavomatu za 5 eciek. celkom som spokojna.

ellasofia
19. máj 2015

Dobrý deň,
kvalitnú pedikúru nenahradí žiadne domáce ošetrenie. K pedikúre je vhodné doplniť kvalitné krém a odzrkadlí sa to aj na nohách. Ja používam značku Laufwunder.
Bližšie info www.pedikurasupova.sk

sandokanka36
25. júl 2016

Zeny vedel by mi tu niekto poradit? Mam problemy s mojimi neposlusnymi nohami a presnejsie chodidlami. Mam ich velmi vysusene aj napriek tomu ze si ich snazim aspon raz za den natierat. Co pouzivate vy? A chodite pravidelne na pedikuru?

maca283
25. júl 2016

@sandokanka36 Nie nechodim pouzivam Starostlivosť o nohy z justu sol a potom krem aspon takto kto si raz za tyzden najsem na seba cas a ked je zima dam aj 31 bylin a do vody mam aj prevenciu a aj mala si moci somnou pozri si ich stranku www.just.sk

janka743
25. júl 2016

ja mám osvedčenú túto masť z DM drogerie... stojí 1,99 e, práve dnes som si ju kúpila.
už som 2 balenia minula.
https://www.google.sk/search?q=balea+krem+na+no...
Vyskúšala som aj iné z lekárne, a táto je cenovo dostupná a spraví mi službu namiesto pedikérky. Tiež si nemôžem dovoliť tieto služby pravidelne.

anastaziabiela
26. júl 2016

Ja používám Samozlupovacie ponožky. Zvykla som si na ich komfortné použitie doma. Nemusím nikam chodiť, stoja menej ako pedikúra a je to výrobok bez parabénov na bázi ovocných kyselín. 😉

valentina18888
27. júl 2016

Samozlupovacie ponožky som odskúšala aj ja. Mám taký dojem, že už tu taká diskusia bola. Nechala som sa nahovoriť a kúpila. S výsledkom som bola spokojná vcelku to dosť dobre fungovalo. Pokožka sa mi pekne olúpala a nohy som mala ako bábätko. Určite sa k tomuto spôsobu vrátim, pretože nemám absolútne čas chodiť k pedikérke a ešte čakať kedy mňa objedná.

leontina16
27. júl 2016

Tu je video ako samozlupovačky fungujú. Bohužiaľ je české, ale to každý pochopí. Ponožky sa dajú kúpiť aj u nás na Slovensku.

https://www.youtube.com/watch?v=Ksl27twhLVY
kasi1213
27. júl 2016

Ja používam elektrický pilnik velvet smooth, ktorý sa používa na sucho a večer dávam krém od mylo - bose nohy a nohy sú celkom v pohode.

mizu89
27. júl 2016

@sandokanka36 skus krem z mrtveho mora z avonu

gwynet
27. júl 2016

Samozlupovačky môžem odporučiť , poznám, skúšala som je to super vec a používa to celá moja rodina.

sandokanka36
27. júl 2016

@maca283 dakujem ti za radu. Ten kremik co si spomenula som uz vyskusala ale bohuzial mne nerobil dobre:/ Mam naozaj dost citlivu pokozku a zatial vsetky kremy ktore som mala, mi nepomahali:/ Potrebovala by som taky krem, ktory vobec neobsahuje alkohol
@mizu89 mas s nim skusenosti?

mizu89
27. júl 2016

@sandokanka36 ja som ho pouzivala na ruky.dala som si hrubsiu vrstvu kremu na ruky ,potom rukavice co sa pouzivaju na farbenie vlasov tie igelitove a na tie rukavice este klasicke zimne rukavice aby mi cez noc nezliezli. a do rana ruky jemne.ak boli viac popraskane(hlavne palce) tak som pouzila 2 noci za sebou a ruky sa zjemnili a myslim ze na nohy to bude mat ten isty ucinok.natret si na hrubo dat si sacek a ponozky a nechat na noc pocas spanku. 🙂

danii2
27. júl 2016

Mne sa osvecilo ina kremovat.Urcite nie rasplovat ani inak zdierat kozu.Ved logicky ked nieco narusite,tak sa to musi znicit a vyzerat skaredo a to hlavne pokozka.
Manzel to stale robil,hovorim mu neraspluj to, potom to mas kolobeh dookola sa ti ta tvrda koza robi.Posluchol,trvalo to sice cca 4 mesiace ale uz ma krasne nozky ako ja ;)

zlatkapaps
27. júl 2016

@danii2 z casu na cas treba obrusit ved ako inak ta stara koza odide??

leontina16
28. júl 2016

Súhlasím s tebou zlatkapaps, treba odstániť staré bunky, tak ako u peelingu. A treba hlavne šetrne sa ich zbaviť a odstrániť, preto mi metoda samozlupovačiek pripadá lepšia ako na pedikúre. Potom zabalím nohy do hydratačných ponožiek s bambuckým maslom a marhuľovým olejom a po tejto procedure mám pocit, že sa vznášam. 😉

sandokanka36
29. júl 2016

@mizu89 dakujem ti za informacie, mozno to veru vyskusam. Ja som este citala aj o nejako kreme ureagamma, tak rozmyslam ze by som aj ten vyskusala. Ten obsahuje ureu a tiez by mal dobre hydratovat nohy, aspon co som citala. O tom si nepocula?

mizu89
29. júl 2016

@sandokanka36 ten krem vobec nepoznam.

sandokanka36
18. aug 2016

@mizu89 ani ja som ho nepoznala az pokial mi o nom nepovedala kamaratka, ktora ho pouziva a tvrdi mi ze odvtedy ako si s nim pravidelne kremuje tak sa jej polepsilo. Asi nieco na tom bude, no neviem, mozno vyskusam a uvidim ci pomoze aj mne

mizu89
18. aug 2016

@sandokanka36 skus a uvidis

akzujs
26. aug 2016
Používateľ akzujs je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od akzujs.

Ahoj, na pedikuru chodim podla potreby, u kazdeho je to individualne. Doma si obcas nozky "osmirglujem" 😀 Skusala som masticky rozne, posledne to bol od avonu taky striebristy krem, bol celkom dobry ale kvoli zlozeniu a prostrediu a podobne som sa rozhodla hladat lepsiu alternativu, narazila som na balzam na nohy od Weledy, ten je neskutocny! dezodoracny ucinok, chladive posobenie, bio vyrobok, robi chodidla tak prijemne vyzivene. Pouzivam ho takmer kazdy den, obcas aj castejsie a som nadmieru spokojna 🙂

sandokanka36
7. sep 2016

@mizu89 veru uz som sa rozhodla ze ho vyskusam. Minuly tyzden som si ho objednala a uz som ho pomaly zacala pouzivat. Bolo mi povedane ze do dvoch tyzdnov by som mala zbadat ci mi pomaha alebo nie, tak som zvedava

mizu89
7. sep 2016

@sandokanka36 tak daj potom vediet ako zabral

sandokanka36
15. sep 2016

@mizu89 teraz ma akurat napadlo ze si mi pisala aby som ti dala vediet ako mi zabral ten krem ureagamma o ktorom sme sa bavili. Pouzivam ho uz vyse tyzdna, asi presne tyzden a pol a rano aj vecer tak ako mi odporucali. Neverila som ze mi nieco zaberie na tie moje strasne chodidla ale po tomto kreme fakt vidim vysledky a moja koza je hydratovana a uz len trosku vysusena. Takze pokracujem a uvidim ako to bude po dvoch tyzdnoch🙂

mizu89
16. sep 2016

@sandokanka36 tak vidis predsa daco zabralo.kazdemu ina kozmetika pomaha

n0mi
16. sep 2016

Toto mi pomaha zo 101 drogerii.

rawmamka
16. sep 2016

@leontina16 Ahoj, mohla by som ťa poprosiť o konkrétne linky, na samozlupovacie ponožky + hydratačné ponožky s bambuc.maslom a s marhuľovým olejom ? Výrobkov je veľa, tak aby som kúpila tie správne 🙂. Vopred ďakujem za info.

dadula_15
20. sep 2016

@n0mi to si touto masťou natieraš chodidlá? Nevysušuje ti ich ešte viacej, lebo som si raz kúpila takýto olej ale do vody. Zopár krát som si to nakvapkala keď som sa kúpala do vody ale strašne mi to vysušilo celé telo