Čo pomôže na stratu hlasu?

kristina1106
30. jún 2018

Ahojte mamičky, myslím že väčšine sa už stalo, že stratil hlas, mne sa to stalo prvýkrát a v najnevhodnejšej chvíli ... som kvôli práci dosť vyťažená a počas týchto najdôležitejších dní mi hlas odišiel ... viete mi prosím poradiť čo pomáha aby sa mi čo najskôr vrátil nazad? Kalciovy sirup veľmi nezaberá tak by som možno niečo silnejšie. Ak o niečom viete, za každú radu budem veľmi vďačná ❤️ Počula som aj o kalciových injekciách no neviem aké s tým máte skúsenosti??

oravocka
30. jún 2018

@kristina1106 kalciove injekcie sú super, ale mne raz dr povedala, že keď mi ich cez víkend nemá kto pichnúť, mám to vypiť. Tak som tie ampulky pila čisté a pomohlo. Dajú sa kúpiť aj bez predpisu v lekárni. A salviovy čaj je dobrý a hlasový kľud. Trvá asi taký týždeň, kým sa hlas upraví😉

ukulela
30. jún 2018

injekcie. a prisny hlasovy klud. ziadne ani sepkanie. mne hlas odchadza pravidelne a tiez s nim pracujem :( prve dni teda urcite bobrika mlcania. aspon tento vikend. za kazdu cenu. nepit ani nic horuce, caj vlazny.

pininka
30. jún 2018

Ak ti nieje z toho zle, tak skus kloktat so slanou vodou.

siska53
30. jún 2018

@kristina1106 kalciove injekcie treba pit - jednu denne. Mne pomahalo to.

kikulienkadd
30. jún 2018

@kristina1106 vincentka (mineralka) , kúpiš v lekárni

danajahotkova
30. jún 2018

No byť ticho čo najdlhšie, teplé čaje s medom a dosť pomáha aj klasický kalciový sirup 🙂

33fialka
30. jún 2018

Calcium do žily

rucka77
30. jún 2018

Teplé mlieko s medom 🙂

didileo
30. jún 2018

Mne pred cca 10 rokmi pomohlo kloktanie - do pohára vlažnej vody 2-3 ČL soli a 10 kv. jódovej tinktúry. Prajem skoré uzdravenie

kristina1106
autor
1. júl 2018

Ďakujem pomohli ste mi 🙈☺️

8adka8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hyta
1. júl 2018

Kalciové injekcie s Celaskonom, dobré je cumľaať Panthenol.