Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo pomôže proti padaniu vlasov?

janka3a
27. sep 2012

Ahojte baby, chce sa spytat, ci uz ste po spontannom porode, alebo po sekcii, vypadávali vám vlasy?? Ja chodím po byte a nazbieram ich požehnane...a pri česaní ani nehovorím....čo by bolo dobré, aby tak nepadali?? Lebo mám pocit, že oplešatiem čoskoro...

ivani
28. sep 2012

ja si tiez myslim ze do pol roka zostanem plesata. zacali mi padat az 2,5 mesiaca po porode ale hrozne. uz mam na hlave blede miesta kde kedysi boli vlasy a teraz uz nie su. ale kedze kojim nemozem ani nic brat proti vypadavaniu okrem obyc vitaminov.

babysimonn
28. sep 2012

Nebojte sa, aj mne po porode vypadavali a hrozne, ja som vlasy ani necesala 🙂, vo vani po umyvani po mne ostavali obrobske chumace, prestalo to okolo 5 mesiaca a teraz ma Simon 10 a mne rastu vlasy, je to smiesne ale hlavne ze nebudem plesata, je kojim, tak som tiez nechcela ziadne vitaminy

katy1979
28. sep 2012

no mne padaju vlasy od porodu v roznej intenzite. a odkedy som prestala kojit tak to je naozaj dost vyrazne. ide zima budu capice. zvazujem ist sa dat ostrihat nakratko lebo cop co som predtym ledva zapla do gumicky ci do stipca zmizol.

evelin325
28. sep 2012

@janka3a ahoj ja som tiež po pôrode zbierala vlasy po celom dome, našťastie nemáme pokrovce 🙂 kojila som, teda som si odsávala mlieko, mala som ho málo, tak som brala homeopatiká, lebo to môžu tehotné aj kojace matky, aj detičky od narodenia. Pomohlo mi to aj na vlasy, prestali mi vypadávať aj kvalita bola lepšia.

diusik
28. sep 2012

@janka3a neboj,mne tiez strasne padali,dokonca sa mi aj mala plesinka zacala robit na cele,ale jak som dokojila,pomaly sa to zacalo zlepsovat,a normalne mi zacali po okrajoch vlasy vyrastat.Podla mna nic nepomoze len vyckat... 😉

jarka0812
28. sep 2012

ahojte, ja som na tom rovnako. Malá má 6 mesiacov, kojím, vlasy padajú, ale začala som užívať vitamíny, lebo som už mala plešaté čelo (úplne vypadané kúty) a vyzerala som strašne... volajú sa DonnaHair, užívam ich už druhý mesiac a kúty mám plné nových vláskov 🙂 A nie je v tom nič, čo by nemohla dojčiaca mamička.

teja26
28. sep 2012

AHoj ja som po cysarskom malyela ze oplesiviem...som po druhom cisarskom...a az sa mi kuty robili...akoby som mala nejaku chorobu..co sa tyka padania vlasov po porode NIC stym enurobit,,nic nepomoze..ak sa da nefenus sa moc..ale ono to je v podstate uz jedono...maly ma 6 mesiacov a tie hole kuty na hlave uz su tam male vlasky a neni nic vidiet...ono to ISTO dorastie neboj sa vsetky co poznam tak to tak maju,ale su aj vinimky co im nepadaju ,ale neboj ISTO dorastu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli