Čo sa to deje s mojím telom?

lucicica
9. aug 2017

Ahojte kočky.. mám prvé bábätko, tak neviem, ako to chodí po pôrode... Už som po šestonedeli, po dvoch týždňoch po šestonedeli som 8dňové krvácanie, to skončilo a teraz po dvoch týždňoch mi "krvácanie" znova začalo.. čo si o tom myslíte? Stále kojím, preto nechápem, čo sa deje.. za každú odpoveď vopred ďakujem! 😕

diana20
9. aug 2017

Mozes mať kľudne mendzes aj keď kojis, ja som mala hneď aj pri prvom, aj pri druhom.. podľa mňa nestresuj 😊 ak ti ale stále bude každé dva týždne tak choď ku doktorovi 😊

simculllka
9. aug 2017

Ahoj,ja som to mala presne ako ty,hned po sestonedeli.menzes,potom zas o dva tyzdne krvaky a od vtedy uz som mala pravidelny menzes kazdych 28-30 dni..dokial som zas neotehotnela. Podla mna je to ok,ale aby ak by si mala byt z toho v strese,chod ku dr.

pininka
10. aug 2017

Ja som po tretom porode amala som to iste. Podla mna to nieje menzes, telo sa este docistuje. Mala ma uz 4 mesiace a krvacanie sa uz potom neobjavilo.

danyb
10. aug 2017

Je to v poriadku, telo sa musí zotaviť z veľkej zaberačky a obrovských hormonálnych zmien.. daj tomu čas, určite sa ti to upraví. Možno už nabudúci cyklus.

lucicica
autor
10. aug 2017

Ďakujem vám každej jednej, ste zlatíčka 🙂 👍

ciernypes
10. aug 2017

@lucicica a bola si uz na kontrole p.o. 600 nedeli?

lucicica
autor
12. aug 2017

@ciernypes áno, bola som.. ďalšia kontrola ma čaká až v novembri.

ciernypes
12. aug 2017

@lucicica tak potom su to hormony,ja som tal krvacala ale mne ostal kusok placenty v mat

lucicica
autor
13. aug 2017

@ciernypes môže to byť aj z antikoncepcie??